Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 07.12.2016

delno oblačno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Tudi drugod bo precej jasno, predvsem v Prekmurju se bo lahko megla
-5°C | 4°C
četrtek, 08.12.2016
-6°C | 11°C
petek, 09.12.2016
-6°C | 13°C
sobota, 10.12.2016
-6°C | 12°C
nedelja, 11.12.2016
-4°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 7.12.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
4°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Lea Krameršek in Kaja Urbanija Čož – uspešni ......


ŠPORT

| |
04.06.2014      4:20
A A

Lea Krameršek in Kaja Urbanija Čož – uspešni v Kisovcu


V petek, 30. 5. 2014, in soboto, 31. 5. 2014, je v Kisovcu potekala tradicionalna tekma za pokal občine Zagorje.


* Kaja Urbanija Čož  s predsednikom kluba in Primožem Peterko
* Kaja Urbanija Čož s predsednikom kluba in Primožem Peterko
Deli:

Tekme so bile razdeljene na petek in soboto. V petek je na stopničke stopila osemletna Lea Krameršek, ki je tekmovala v kategoriji do devet let, in na tekmi postavila svoj osebni rekord, saj je na desetmetrski skakalnici v Kisovcu skočila kar 8 metrov in osvojila prvo mesto.

Prav tako je naslednji dan stopila na stopničke že uveljavljena Kaja Urbanija Čož, ki je v kategoriji članice absolutno na petdesetmetrski skakalnici »skočila« na 3. mesto. Kaja je tekmovala tudi s članicami A-reprezentance, ki so kar nekaj let starejše od nje, in skočila 40,5 metra. Pred skokom ji je dal nekaj napotkov tudi legenda smučarskih skokov in dvakratni svetovni prvak Primož Peterka.

Mladi skakalki, učenki OŠ Vojnik, sta članici NSK Toper Celje in ju trenira nekdanji član A-reprezentance Janez Debelak. Pri delu mu pomaga predsednik kluba in še aktivni skakalec – veteran Slavko Krajnčan, njegov sin Urh Krajnčan, nekdanji učenec OŠ Vojnik, pa je letos osvojil naslov mladinskega državnega prvaka v nordijski kombinaciji in 3. mesto v članski konkurenci.

 

Lili Čož

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.