Alpe Adria pokal 2012

Tudi letos so se vizorski orli, ki so mlajši od 12 let udeležili mednarodnega tekmovanja Alpe Adria. Tekmovanja so se poleg slovenskih skakalcev udeležili še mladi skakalci iz sosednje Italije in Avstrije.
Prva tekma je bila v 9. junija v Žirovnici, kjer je svoj zmagovalni niz začela Špela Mastnak, ki je bila na koncu tudi skupna zmagovalka s kar štirimi zmagami v kategoriji deklice do 10 let. Špelin uspeh je z odličnim 3. mestom skupno dopolnila Ana Vranc in z 10. mestom Liu Robnik. Pri deklicah v višji kategoriji je odlično skakala tudi Kaja Urbanija Čož, ki je skupno osvojila odlično 3. mesto.

Pri najmlajših dečkih je skupno 3. mesto osvojil naš najmlajši skakalec Ožbej Vačovnik Kotnik. V kategoriji dečki do 8 let je Tiven Grum osvojil 8. mesto. V  kategoriji dečki do 11 let let je skupno 4. mesto osvojil Luka Robnik, 11. pa je bil Blaž Potočan.

Med ekipami so SD Vizore osvojili odlično 3. mesto. Čestitke vsem skupaj in vsakemu posebej.