Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Ob morju in po nižinah Primorske se bosta pojavljali megla in nizka oblačnost, nekaj megle pa bo zjutraj in dopoldne tudi po neprevetrenih kotlinah osrednje in severne Slovenije. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 12, v krajih z meglo okoli 4 stopinje C.
-5°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-8°C | 12°C
nedelja, 11.12.2016
-6°C | 10°C
ponedeljek, 12.12.2016
-2°C | 9°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 2°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
8°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

2. VOJNIŠKI KROG – tek za vse generacije


ŠPORT

| |
09.10.2012      7:30
A A

2. VOJNIŠKI KROG – tek za vse generacije


V soboto, 6. oktobra 2012, se je v Vojniku odvijal 2. Vojniški krog – tek za vse generacije. Udeležilo se ga je 149 tekmovalcev (90 otrok in 59 odraslih). Otroci so tekli v treh različnih kategorijah, odrasli pa so tekmovali v teku na 5000 metrov.


1200 m dečki
1200 m dečki
Deli:
  • 2. SOKOLČKOV TEK

 200 m deklice (letnik 2006 in mlajše):

1. mesto: KAJA KRAJNC

2. mesto: ŠPELA ŠPEGELJ

3. mesto: MAJA KACIJANČIČ

 

200 m dečki (letnik 2006 in mlajši):

1. mesto: GAŠPER GORENAK

2. mesto: LEON RUDOLF

3. mesto: ROK ROBAČER

 

400 m deklice (letnik 2001 in mlajše):

1. mesto: DEJA ADAMIČ

2. mesto: NINA PINTARIČ

3. mesto: EVELINA PRISTOVŠEK

 

400 m dečki (letnik 2001 in mlajši):

1. mesto: JURE ŠEŠKO

2. mesto: DAVID VIDENŠEK

3. mesto: ANEJ LAMPER

 

1200 m deklice (letnik 1997 in mlajše):

1. mesto: NINA PINTARIČ

2. mesto: ZARA BRECL

3. mesto: TEA POTOČAN

 

1200 m dečki (letnik 1997 in mlajši):

1. mesto: DAVOR KAUČIČ

2. mesto: NEJC OGRIZEK

3. mesto: ŽIGA ZABOKOŠEK POŠIVALŠEK

 

  • 2. VOJNIŠKI KROG

 5000 m ženske:

1. mesto: ANA STROPNIK

2. mesto: MATEJA TOFANT

3. mesto: MARJETA KRAJNC

 

5000 m moški:

1. mesto: ŽAN KRIVEC

2. mesto: URH POTEKO

3. mesto: MARK SLATINEK

 

Glede na prejšnje leto se je teka udeležilo mnogo več otrok ter odraslih, in tega smo zelo veseli. Upamo seveda, da se bo vsako leto število povečevalo. Tako kot lansko leto smo tudi letos poiskali najmlajšega tekmovalca in najmlajšo tekmovalko. To sta bila leto in pol star Val Očko ter 4-letna Pia Gorečan. Najstarejši tekmovalec, ki je pretekel 5-kilometrsko progo, je bil Zvonko Memič, najstarejša tekmovalka pa Biserka Vrečer. Seveda pa tek ne bi bil tako uspešno izpeljan, če nam ne bi zopet pomagali sponzorji: Občina Vojnik; Vadba z Nastjo; Gostilna Koren, Jolanda Podgrajšek, s. p.; Klima Celje, d. d.; Dnevni bar Palček; Airbag.si; Ovtar, d. o. o.; Dinocolor, d. o. o.; Limaks, d. o. o.; Zavod Preporod; Gostilna Medved; Picerija MC; Cvetličarna Silva Vukovič, s. p.; Studio Metulj; Petrol Vojnik; Avtovid, Tomislav Videnšek, s. p.; Mio oprema, d. o. o; Okrepčevalnica Stolec; Obutev Fajfar; Firax; City Center; Zdenko Vrenko; Vinogradništvo Čakš; Smučarsko društvo Snežak in Pletilstvo Petra Ocvirk, s. p.

 

Posebna zahvala gre zaposlenim na Občini Vojnik, županu občine Vojnik, Policijski upravi Celje in Gasilskemu društvu Vojnik, ki so poskrbeli za zaporo cest, ter vsem aktivnim članom Športno-rekreativnega društva Sokol Vojnik.

 

Ostale rezultate in slike si lahko ogledate na naši spletni strani www.sokol-vojnik.si ali na Facebook profilu ŠRD Sokol Vojnik.

 

Hkrati pa že vse željne teka vabimo na Novoletni tek, ki bo 1. 1. 2013 s štartom pred Občino Vojnik.

 

Vsem sponzorjem in tekmovalcem se iskreno zahvaljujemo!

 

 

Predsednica društva

Sara Kokotec

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.