Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

pretežno jasno
Ponoči se bo zjasnilo. Po nižinah v notranjosti Slovenije bo nastala megla. Šibka burja na Primorskem bo ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 3, v alpskih dolinah do -4, ob morju okoli 8 stopinj C.
0°C | 14°C
nedelja, 23.10.2016
3°C | 14°C
ponedeljek, 24.10.2016
5°C | 20°C
torek, 25.10.2016
8°C | 20°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Spletna stran Občine Vojnik prva v Sloveniji ......


NOVICE

| |
09.06.2011      8:43
A A

Spletna stran Občine Vojnik prva v Sloveniji prevzela RSS sistem novic s portala MojaObcina.si ki združuje lokalne novice
ki združuje lokalne novice
Deli:

MojaObčina.si, ki združuje lokalne novice, dogodke, prosta delovna mesta, itd., vseh slovenskih občin, je tehnološko in uporabno zelo napreden portal, lokaliziran na posamezno občino. Pred kratkim je portalu pristopila prva slovenska občina, občina Vojnik.

 

Občani občine Vojnik so tako pridobili portal, preko katerega lahko spremljajo aktualno lokalno dogajanje, poleg tega pa tudi učinkovito komunikacijsko sredstvo za podajanje novih idej in predlogov občinskim organom, kar doslej ni bilo možno.

 

Mojaobcina.si je vsebinsko odprt portal, saj je njegov glavni namen čim širše in hitro obveščanje občanov. V tej luči si lahko upravitelji katerekoli druge spletne strani enostavno namestijo lokalne novice ali dogodke portala MojaObčina.si na lastno spletno stran, preko široko uveljavljenega RSS protokola.

 

Kot prva, je to spoznala spletna stran občine Vojnik, ki si je prva v Sloveniji namestila RSS sistem novic in s tem svojim bralcem ponudila dodatno, svežo in zanimivo vsebino, zaradi katere se bodo ti še raje vračali na stran.

5 (2 glasova)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.