Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.02.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo delno razjasnilo. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 15 stopinj C.
-1°C | 14°C
torek, 28.02.2017
4°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 12°C
četrtek, 02.03.2017
0°C | 15°C
petek, 03.03.2017
-1°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.2.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Praznični december z Božičkom, Dobro Vilo in ......


ŠOLSTVO

| |
22.01.2013      18:57
A A

Praznični december z Božičkom, Dobro Vilo in nagajivim Škratom


V zadnjih dneh prazničnega decembra smo se skupaj z otroci razveselili obiska Božička, Dobre Vile in nagajivega Škratka.


Deli:

 V zadnjih dneh prazničnega decembra smo se skupaj z otroci razveselili obiska Božička, Dobre Vile in nagajivega Škratka. Ob pričakovanju slavnostnega obiska smo se oddelki prvega starostnega obdobja zbrali v športni igralnici vrtca in si s prepevanjem pesmi krajšali čas. Ob vstopu Božička in spremstva je kar zavreščalo - vzkliki navdušenja in tu in tam kakšna solzica strahu. Najbolj pogumni otroci so Božička pospremili po igralnici, ga povlekli za hlačnice in brado ter se veselo smejali ob norčijah nagajivega Škrata, ki je izmuznil bombone. Božiček nam je zaupal, da nas je celo leto opazoval in nam zaupal, da smo bili prav vsi celo leto veselo nasmejani, malo nagajivi in zelo pogumni. Za vsa ta dobra dejanja smo bili nagrajeni z bonboni, ki so kar hitro izginili iz globoke košare. Božičku in njegovima prijateljema smo zapeli nekaj pesmi, skupaj porajali in zaplesali, nato pa pohiteli vsak v svojo igralnico, kjer so nas čakala čudovita presenečenja. Vsak oddelek je tudi v letošnjem šolskem letu ob zaključku koledarskega leta prejel igrače, primerne starosti otrok in potrebam skupine.

Otroški smeh in veselje sta nekaj najlepšega, kar ti lahko polepša dan, in pričarati nasmeh na obraze naših najmlajših otrok je bilo tisto, kar nas je kljub težkim časom popeljalo v prihajajoče praznike. Strokovni delavci Vrtca Mavrica Vojnik smo s skupnimi močmi in nato vsak v svojem oddelku skupaj z otroki doživljali čar prazničnega decembra.

 

Zapisala Katja K. Grosek

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.