Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

delno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
4°C | 17°C
torek, 24.10.2016
8°C | 19°C
sreda, 25.10.2016
14°C | 20°C
četrtek, 26.10.2016
13°C | 16°C
petek, 27.10.2016
6°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Uroš Perić na dobrodelni prireditvi v Novi ......


PROSTOVOLJSTVO

| |
15.10.2015      15:24
A A

Uroš Perić na dobrodelni prireditvi v Novi CerkviUroš v elementu
Uroš v elementu
Deli:

Društvo Izvir praznuje svoj deseti dan prijaznosti delovno in dobrodelno.  Skupaj s krajevno organizacijo Rdečega križa, Urošem Perićem z gosti ter pevci OŠ Vojnik pripravljajo dobrodelni koncert.  Vstopnina samo v obliki materialnih dobrin, ki gredo za potrebe KORK Nova Cerkev. Ni lahko dobiti takšno zasedbo glasbenikov, ki so pripravljeni na dobrodelnost. Marsikdo, ki  pozna nastopajoče, ima priložnost, da jih sliši še enkrat,  vsi ostali pa spoznajmo Uroševo glasbo in pomagajmo v projektu 10. dan prijaznosti.

Dobrodelni koncert Podari in osreči bo v četrtek, 22.10. 2015, ob 18. uri v večnamenski dvorani v Novi Cerkvi. Datum in čas koncerta sta malo neobičajna, ker je to pač edini prosti termin, ki ga Uroš še ima. Gost večera je naš prijatelj, glasbeni mojster Uroš Perić, ki je glasbenik in je  znan po svojih odličnih interpretacijah skladb iz zlate dobe bluza, soula in džeza, je eden izmed redkih belopoltih pevcev z glasom črnskega džez pevca. Glasbeno pot je začel v Celju, osvojil odre v Srbiji in na Balkanu, njegovi koncerti so po vsem svetu, v Evropi in Ameriki.

Nastopili bodo izvajalci glasbe, ki je v  našem okolju morda malo manj poznamo, je pa lepa in vredna vse naše pozornosti. Zvezde večera bodo  poleg Uroša Periča še Sandra Feketija, Mojca in Primož Hladnik ter mladi pevci Osnovne šole Vojnik.  Prireditev bo vodila Rozmari Petek. Vstop na prireditev je prost. Organizatorji zbirajo materialne dobrine: hrana, igrače, čistila, higienske pripomočke, knjige, zvezke…, ki gredo v roke delavcem KORK Nova Cerkev za dopolnitev zalog za potrebe krajanov.

Vabljeni na večer dobre glasbe in dobrih ljudi.

 

Lea Sreš

Foto:osebni arhiv U. Perić

Priloge:
PDF
letakbodimoprijazni22102015.pdf
49385_letakbodimoprijazni22102015.pdf (607,29 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.