Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
13°C | 18°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 15°C
petek, 28.10.2016
2°C | 16°C
sobota, 29.10.2016
5°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

OTVORITEV CESTE V BOVŠAH


NOVICE

| |
03.07.2011      20:27
A A

OTVORITEV CESTE V BOVŠAH


»V slogi je moč« je bilo zapisano na transparentu, ki je v petek, 1. julija 2011, napovedoval otvoritev asfaltirane ceste v Bovšah, ki se začne pri domačiji Delčnjak in zaključi pri Kovačič.


Trak je prerezal Franc Kovačič
Trak je prerezal Franc Kovačič
Deli:

Predsednik režijskega odbora Franc Kovačič je v nagovoru prisotnim povzel dogodke, ki so od prve glasno izrečene želje  preko skupnega prizadevanje  in mnogo vloženih prostovoljnih ur in sredstev za pripravo ceste pripeljali do otvoritve asfaltirane ceste. Iskreno se je zahvalil vsem sokrajanom (ki so sodelovali pri pripravi ceste, ki so nudili svoje delo in odstopili zemljišče za skupno dobro) in tistim, ki so njihovim željam znali prisluhniti in realizirali asfaltno prevleko, županu Benu Podergajsu, Mirku Krašovcu bivšemu predsedniku KS Vojnik in sedanji predsednici Lidiji Eler Jazbinšek.

 

Novo asfaltirano cesto je blagoslovil župnik Anton Perger. 

 

Vsi, ki so prisostvovali otvoritvi, so bili priča iskrenemu veselju, ki je združilo sosede in prijatelje. Po otvoritvi so se vsi prisotni odpravili po novi cesti do domačije družine Kovačič, kjer so domačini pripravili zaključek s pogostitvijo in z druženjem, za katerega so zopet  stopili vsi skupaj.

 

Lidija Eler Jazbinšek

 

 

 

 

Povezave:
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.