Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-10°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-13°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 2°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 7h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-10°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

12. redni občni zbor Društva TALON Frankolovo...


DRUŠTVA

| |
24.03.2013      18:35
A A

12. redni občni zbor Društva TALON Frankolovo


Udeležba je bila največja do sedaj, uradni del je potekal nemoteno, na koncu je bila še zabava in vsi so odšli domov zadovoljni.


Poročilo predsednice Društva TALON Nade Kužner.
Poročilo predsednice Društva TALON Nade Kužner.
Deli:

Društvo TALON Frankolovo je imelo v soboto, 9. 3. 2013, svoj redni občni zbor na Turistični kmetiji Goršek. Zastavljeni program za leto 2012 so v celoti realizirali. Predsednica Nada Kužner se je ob tej priložnosti zahvalila vsej ekipi IO, kakor tudi članom komisije za prireditve, saj so ji vseskozi pomagali pri izvedbi vseh zastavljenih smernic. Največja zahvala velja seveda članom, ki vedno priskočijo na pomoč pri izvedbi pomladanskega kramarskega sejma s predizborom harmonikarjev za pohorsko coklo in poletnega kramarskega sejma. Omenjena sejma sta še vedno najbolj zahtevna za izvedbo, izpustiti pa ne smemo izdelovanja starih igračk za obdaritev naših najmlajših in malo večjih ter izdelovanje novoletnih vizitk in rojstnodnevnih voščilnic.

 

Tudi vabljeni predstavniki društev so zaželeli predsednici in članom vse dobro z željo, da bi jim v letošnjem letu uspelo realizirati vse zastavljene cilje. Predsednik KS Frankolovo in tudi član Društva TALON Dušan Horvat se je iskreno zahvalil za vse res dobro izpeljane prireditve, izlete. Predstavnik občine Vojnik Janez Karo je poudari, da si ni mogel prestavljati, da lahko društvo s tako malo sredstvi , ki jih ima na razpolago z vsemi dotacijami in članarino, uspešno izvede ves planiran program, zato je pohvalil društvo in zaželel veliko uspehov pri realizaciji programa tudi v prihodnje. Tudi ostali predstavniki društev so se pridružili dobrim željam.

 

Udeležba na občnem zboru je bila velika, saj se je od 56 članov zbora udeležilo 46 članov. Vsem prisotnim so razdelili program za letošnje prireditve in jih tudi pozvali, da se kot člani udeležijo vseh prireditev v čim večjem številu.

 

Istočasno je društvo praznovalo tudi praznik žena in 40 mučencev in tako združilo dva praznovanja v enega, prisotne pa res skromno obdarilo z majhno pozornostjo.

 

Predsednica Nada Kužner je članicam in članom podelila priznanje za 10 let delovanja v Društvu Talon, se jim zahvalila za zaupanje in izrazila željo po nadaljnjem sodelovanju še vsaj 10 let.

 

Ko je minil uradni del občnega zbora, je sledila večerja, ki je bila tako kot vedno do sedaj zelo okusno pripravljena pod taktirko gospe Hilde, zato se ji društvo zahvaljuje in se priporoča še v bodoče. Prisotne je nato s harmoniko zabaval Domen, manjkalo pa ni niti smeha.

 č2

Vabimo Vas, da se nam pridružite na naših prireditvah in s tem potrdite naše delo, ki ga opravljamo v prostem času. V zadovoljstvo nam bo, če se vidimo!

 

Dragica Mlinar

Foto: J. Vovk

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2017 | Ostalo
Predavanje Karla Gržana
20.01.2017 | Šport
KOŠARKARSKA TEKMA
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO
19.01.2017 | Ostalo
Predavanje Karla Gržana
20.01.2017 | Šport
KOŠARKARSKA TEKMA
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.