Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

pretežno jasno
Ponoči se bo zjasnilo. Po nižinah v notranjosti Slovenije bo nastala megla. Šibka burja na Primorskem bo ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 3, v alpskih dolinah do -4, ob morju okoli 8 stopinj C.
0°C | 14°C
nedelja, 23.10.2016
3°C | 14°C
ponedeljek, 24.10.2016
5°C | 20°C
torek, 25.10.2016
8°C | 20°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

KS Nova Cerkev


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
20.11.2014      12:35
A A

KS Nova Cerkev


Svet KS Nova Cerkev je na svoji 2. redni seji 5. novembra 2014 sprejel načrt investicij za pripravo proračuna občine Vojnik za leto 2015 in ga posredoval na občino.


Na seji sveta KS Nova Cerkev
Na seji sveta KS Nova Cerkev
Deli:

Člani sveta KS Nova Cerkev so na sestanku imenovali tudi sedemčlansko komunalno komisijo sveta KS Nova Cerkev v sestavi:

  1. Branko Jezernik – predsednik
  2. Drago Vivod – član
  3. Jurij Jakop – član
  4. Simon Božnik – član
  5. Oton Samec – član
  6. Anton Sitar – član
  7. Viktor Božnik – član

Komisija obravnava vsa vprašanja, ki se nanašajo na področje komunale, in pripravlja oziroma oblikuje predloge za odločanje na svetu KS, mu daje pobude in predloge za urejanje zadev na komunalnem področju, sodeluje pri pripravi načrtov in programov v KS Nova Cerkev in poroča svetu KS o problematiki ter stanju na svojem področju.

 

Zimska služba v KS Nova Cerkev

KS Nova Cerkev je imela v mesecu oktobru 2014 sestanek z izvajalci zimske službe za opravljanje pluženja in posipavanja na javnih poteh ter lokalnih cestah za sezono 2014–2015. Določili smo relacije, večjih sprememb od preteklih let ni. Vse krajane prosimo, da so v zimskih razmerah strpni in potrpežljivi do izvajalcev, saj delajo s polno zmogljivostjo, a vsega istočasno ne zmorejo očistiti. Prav tako vse krajane prosimo, da v zimskem času poskrbijo za ustrezno zimsko opremo.

V nujnih primerih lahko pokličete na naslednje telefonske številke:

  1. KS Nova Cerkev (pisarna): 03/781 20 50
  2. Predsednik sveta KS Nova Cerkev Slavko Jezernik: 041 763 394
  3. Predsednik komunalne komisije KS Nova Cerkev Branko Jezernik: 041 621 659

Slavko Jezernik, predsednik sveta KS

Foto: Jure Vovk

 

 

S toplino božič naj vas greje, naj vez družinsko utrdi! A novo leto naj zaseje vse, česar si srce želi! Ljubezen, zdravje in veselje bogato naj vam obrodi, a vse začrtane naj cilje v uspeh usoda spremeni. V imenu članov sveta KS Nova Cerkev in v svojem imenu vam želim lepe praznike in vse dobro v novem letu 2015.

 

Slavko Jezernik, predsednik sveta KS

 

 

 

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.