Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 08.12.2016

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, po nižinah bo večinoma nastala megla.
-6°C | 10°C
petek, 09.12.2016
-6°C | 12°C
sobota, 10.12.2016
-7°C | 13°C
nedelja, 11.12.2016
-5°C | 10°C
ponedeljek, 12.12.2016
-2°C | 6°C
Opozorila
Sreda, 7.12.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-6°C
10°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Zimska služba na Frankolovem


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
25.11.2013      9:29
A A

Zimska služba na Frankolovem


Na redni seji Sveta Krajevne skupnosti Frankolovo, ki je bila v mesecu oktobru, smo člani sveta KS na sestanek povabili izvajalce zimske službe, ki v zimskih razmerah skrbijo, da so ceste na našem področju normalno prevozne.


Deli:

Pretekla sezona je bila zelo zahtevna, saj so bile snežne padavine obilnejše od povprečja. Člani sveta KS smo bili z opravljenim delom naših izvajalcev zelo zadovoljni. Zahvalili smo se jim za korektno sodelovanje v upanju, da tudi v prihodnje vsi skupaj v času zime zagotovimo optimalno prevoznost krajevnih cest.

Sledil je delovni pogovor, kjer smo vsi prisotni ugotavljali določene pomanjkljivosti, ki jih moramo odpraviti v smislu čim boljšega in učinkovitejšega opravljanja zimske službe v naši krajevni skupnosti.

Na osnovi tega razgovora smo vam po pošti poslali obvestilo, v katerem smo vas prosili, da v okviru svojih zmožnosti pomagate pri zmanjšanju nepotrebnih nevšečnosti, ki ovirajo normalno izvajanje zimske službe.

O tej priliki se v imenu članov sveta KS zahvaljujem vsem, ki ste omenjeno obvestilo upoštevali in s tem izboljšali razmere našim oračem.

Kritične odseke, ki še vedno niso primerno urejeni, bomo poskušali reševati sproti, če bo nujno potrebno.

Obveščamo vas, da soli v vrečkah ne bomo več delili na sedežu KS, temveč bo to mogoče dobiti pri pokritem skladišču peska in soli, ki smo ga lani zgradili pri starem bazenu v smeri Bezenškovo Bukovje.

Zavedamo se, da je dobro delujoča zimska služba velikega pomena za vse krajane. Poudariti pa moramo, da je nemogoče zagotoviti prevoznost vseh cest v istem času, zato vas prosimo za strpnost in razumevanje.

Vsem krajanom želimo v zimskih mesecih varno vožnjo in strpnosti do vseh udeležencev v prometu.

 

 

 

                                                                                                      Dušan Horvat

                                                                                                  Predsednik Sveta KS

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.