Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

delno oblačno
Danes bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, marsikje po nižinah se bo večji del dopoldneva zadrževala megla. Popoldne bo na severovzhodu pihal južni ali jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 16 stopinj C.
4°C | 17°C
ponedeljek, 24.10.2016
8°C | 19°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 13°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Zimska služba na Frankolovem


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
25.11.2013      9:29
A A

Zimska služba na Frankolovem


Na redni seji Sveta Krajevne skupnosti Frankolovo, ki je bila v mesecu oktobru, smo člani sveta KS na sestanek povabili izvajalce zimske službe, ki v zimskih razmerah skrbijo, da so ceste na našem področju normalno prevozne.


Deli:

Pretekla sezona je bila zelo zahtevna, saj so bile snežne padavine obilnejše od povprečja. Člani sveta KS smo bili z opravljenim delom naših izvajalcev zelo zadovoljni. Zahvalili smo se jim za korektno sodelovanje v upanju, da tudi v prihodnje vsi skupaj v času zime zagotovimo optimalno prevoznost krajevnih cest.

Sledil je delovni pogovor, kjer smo vsi prisotni ugotavljali določene pomanjkljivosti, ki jih moramo odpraviti v smislu čim boljšega in učinkovitejšega opravljanja zimske službe v naši krajevni skupnosti.

Na osnovi tega razgovora smo vam po pošti poslali obvestilo, v katerem smo vas prosili, da v okviru svojih zmožnosti pomagate pri zmanjšanju nepotrebnih nevšečnosti, ki ovirajo normalno izvajanje zimske službe.

O tej priliki se v imenu članov sveta KS zahvaljujem vsem, ki ste omenjeno obvestilo upoštevali in s tem izboljšali razmere našim oračem.

Kritične odseke, ki še vedno niso primerno urejeni, bomo poskušali reševati sproti, če bo nujno potrebno.

Obveščamo vas, da soli v vrečkah ne bomo več delili na sedežu KS, temveč bo to mogoče dobiti pri pokritem skladišču peska in soli, ki smo ga lani zgradili pri starem bazenu v smeri Bezenškovo Bukovje.

Zavedamo se, da je dobro delujoča zimska služba velikega pomena za vse krajane. Poudariti pa moramo, da je nemogoče zagotoviti prevoznost vseh cest v istem času, zato vas prosimo za strpnost in razumevanje.

Vsem krajanom želimo v zimskih mesecih varno vožnjo in strpnosti do vseh udeležencev v prometu.

 

 

 

                                                                                                      Dušan Horvat

                                                                                                  Predsednik Sveta KS

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.