Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-13°C | 0°C
sobota, 19.01.2017
-10°C | 0°C
nedelja, 21.01.2017
-12°C | 2°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-13°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Krajevna skupnost Vojnik


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
04.04.2013      00:08
A A

Krajevna skupnost Vojnik


Člani sveta KS Vojnik smo imeli 14. 3. 2013 14. redno sejo.


Predsednica Sveta KS Vojnik, Lidija Eler Jazbinšek
Predsednica Sveta KS Vojnik, Lidija Eler Jazbinšek
Deli:

Na seji je bil prisoten tudi župan Benedikt Podergajs, ki nam je skupaj s sodelavci predstavil izvajanje aktualnih projektov (telovadnico bo zaključilo podjetje Pomgrad, vložena je dokumentacija za gradbeno dovoljenje za vodovod Tomaž, kanalizacija Arclin, identifikacija projektov za obdobje 2014-20).

 

Pregledali in potrdili smo letno poročilo 2012, v katerem največji delež odhodkov predstavljajo odhodki za zimsko službo.

 

Na področju naše krajevne skupnosti so za pluženje in posipavanje javnih poti skrbeli lokalni orači, za lokalne ceste pa je bil odgovoren VOC. Vsem, ki so se trudili za prevoznost naših cest, iskrena hvala.

 

Ker pa je bila letošnja zima dolga, rekordno obilna z zimskimi padavinami, ki so se pojavljale tudi v aprilu, je glede na količino padavin in število snežnih dni visok tudi delež sredstev, ki jih bomo morali odšteti za zimsko službo.

 

Za stopljenim snegom pa so ostale številne jame na cestiščih, odnešen material z brežin in poškodovane makadamske ceste, ki jih bo potrebno sanirati.  

 

S člani sveta smo se dogovorili, da svoje sokrajane in sokrajanke povabimo, da se 20. aprila udeležijo čistilne akcije. Želimo si, da bi bile tudi takšne skupne akcije priložnost, da se sosedje družijo, hkrati pa s tem pripomoremo k čistejšemu okolju v, katerem živimo.

 

Druženju in praznovanju pa bodo v mesecu juniju namenjeni dogodki in prireditve, ki jih pripravljajo društva in organizacije v kraju v času praznovanja praznika KS Vojnik. Nanje ste že zdaj iskreno vabljeni. Z natančnim razporedom prireditev boste seznanjeni z zloženko, ki jo boste prejeli na dom.

                                                                                                   Lidija Eler Jazbinšek,

                                                                                                     predsednica Sveta KS Vojnik

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.01.2017 | Šport
KOŠARKARSKA TEKMA
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO
20.01.2017 | Šport
KOŠARKARSKA TEKMA
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.