Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
2°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 17°C
ponedeljek, 24.10.2016
8°C | 18°C
torek, 25.10.2016
12°C | 22°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Crowdfunding ustvarjalnica za NVO


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
25.05.2015      14:17
A A

Crowdfunding ustvarjalnica za NVO


V torek, 2. junija 2015, organiziramo v okviru Mreže za prostor v sodelovanju s Kreativnim centrom Poligon dogodek »Crowdfunding ustvarjalnica za NVO: Kako do kapitala za učinkovito izvedbo lokalnega projekta?«


Deli:

Namenjen je lokalnim organizacijam, ki želijo izvesti izboljšave v svojem lokalnem okolju, pa imajo težave z viri za izvedbo. Namen ustvarjalnice je predstaviti in aplicirati principe množičnega financiranja (t. i. crowdfundinga) na način, posebej prilagojen za projekte, ki stremijo k visokemu družbenemu učinku. Na konkretnih primerih udeležencev bomo postavili strategije, kako prek ustrezne komunikacijske akcije pripraviti akcijski načrt za pridobitev ključnih resursov za učinkovito izvedbo lokalnega projekta.

 

Ker si želimo konkretnih rezultatov, je ob prijavi treba podati tudi predlog lokalnega projekta, ki bi ga želeli obravnavati na ustvarjalnici. Udeležba na dogodku je omejena na 6 ekip, o izboru jih bomo obvestili naslednji teden. Zaželeno je, da se ustvarjalnice udeležita vsaj dva predstavnika posameznega projekta (in ne več kot trije). Prijava na ustvarjalnico je obvezna (https://docs.google.com/forms/d/1lVRX2-FeAaqsRswuGP3EkHGxYtJhuTOCo_sv2JzIWD8/viewform).

 

 

Marko Peterlin

 

Priloga spodaj

Priloge:
PDF
crowdfundingustvarjalnicazanvo-02062015.pdf
41509_crowdfundingustvarjalnicazanvo-02062015.pdf (231,23 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.