Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.01.2017

delno oblačno
Danes bo v hribovitem svetu precej jasno, po nižinah v notranjosti pa bo večji del dneva oblačno ali megleno. Prehodno bo nekoliko bolj oblačno tudi na Primorskem. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do 2, na Primorskem do 10 stopinj C.
-13°C | -4°C
torek, 24.01.2017
-9°C | -2°C
sreda, 25.01.2017
-10°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-12°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-13°C | 0°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.1.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
-13°C
-4°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

8. Rock Žur na Frankolovem s skupino Mi2


KULTURA

| |
04.09.2011      5:38
A A

8. Rock Žur na Frankolovem s skupino Mi2


V soboto, 27. avgusta 2011, je na Frankolovem v parku pri Graščini potekal že 8. Rock Žur, katerega glavne zvezde so bili skupina Mi2.


Deli:

Vse skupaj se je začelo že ob 13. uri, ko smo s pomočjo TD Frankolovo organizirali tekmovanje v kuhanju golaža. Prijavilo se je 12 ekip, tekmovanje pa je trajalo vse do 17. ure. Po poskušanju in ocenjevanju so najboljšim trem ekipam podelili nagrade in priznanja.

Poleg tega smo letos organizirali še športno-družabne igre kot so vleka vrvi in skakanje z vrečami.

Ob  19. uri pa se je začel težko pričakovani Rock Žur. Otvorili so ga mladi Celjani skupine Tolar, za njimi so nastopili člani skupine Imset. Za tem so nam večer popestrili skupina Soul of  Discretion iz Vojnika. Njim je sledila še skupina Riff, ki je pripravila vzdušje za naše lokalne fante Kronika. Kronika, kot se imenujejo, so nastopili in razgreli tako lokalne kot tudi tuje obiskovalce. Nato pa je kot vrhunec večera nastopila skupina Mi2. Fantje so nas popeljali na nepozabno potovanje tako s starimi hiti, kot tudi z novimi komadi.

Rajanje z Mi2 – jevci smo zaključili okoli 2. ure zjutraj, ko so predali oder našemu DJ-ju, ki je vztrajno vrtel glasbo in izpolnjeval glasbene želje vse do 3. ure zjutraj.

Rock Žur je v celoti uspel zelo dobro, saj je prišlo več kot 1500 ljudi. Zahvale pa gredo predvsem našim pridnim članom, ki so pridno pomagali pri pripravi in uresničitvi letošnjega Rock Žura. Posebna zahvala še gre tistim, ki so stregli in zabavali obiskovalce.

Seveda pa nič ne gre brez sponzorjev, zato posebna zahvala tudi vsem, ki ste nam donirali in poskrbeli za uresničitev nepozabnega dogodka leta. Zahvaljujemo se:  Klubu študentov občine Celje, Kovintradu, Adriatic Slovenici, Kovi, Leopoldu Lampretu, Dnevnemu baru Jack, Akvizitorju, Elektroinženiringu Lilija, Piceriji Firence, Vrtnarstvu Zreče, Občini Vojnik, Krovstvu Ošlak, KS Frankolovo, ALM Tim, Elektroklimi Stagoj, Elektru Turnšek, Cenexu, Gostišču Turist, predsedniku KS Frankolovo Dušanu Horvatu, gostilni Grajski Škrat, portalu Mladismo.si, portalu Frankolovo.si, PGD Frankolovo, TD Frankolovo, PGD Vojnik.

Katrin Pinter in Boštjan Kodela
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.01.2017
Danes ni dogodkov.
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.