Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-13°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 2°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-13°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Radi delamo dobro


GOSPODARSTVO

| |
12.05.2014      10:06
A A

Radi delamo dobro


Slovenci z več kot 1,1 milijona glasov izbrali sto prejemnikov Mercatorjeve donacije v okviru projekta Radi delamo dobro.


Deli:

V mesecu aprilu je Mercator v svojih stotih izbranih trgovinah po celi Sloveniji izvajal projekt Radi delamo dobro. Kupci so v mesecu dni oddali več kot 1,1 milijona glasov, s katerimi so določili prejemnike Mercatorjeve donacije v skupni vrednosti 100.000 evrov. Sto zmagovalnih društev bo darovana sredstva namenilo za izvedbo konkretnih idej, s katerimi so sodelovali v izboru. S to aktivnostjo želi Mercator kot najboljši sosed izboljšati kakovost življenja v manjših krajih po celi Sloveniji in tako vračati dobro v okolje, v katerem deluje.

 

V času od 1. aprila do 30. aprila 2014 so kupci v stotih izbranih Mercatorjevih trgovinah po celi Sloveniji lahko s svojimi glasovi odločali, katero izmed predlaganih lokalnih društev bo prejelo Mercatorjevo donacijo. V teh trgovinah so do konca aprila ob vsakem nakupu prejeli poseben žeton, s katerim so oddali svoj glas podpore enemu izmed treh predlaganih kandidatov za prejem donacije. Žetoni so se oddajali v posebne glasovalne skrinjice, ki so bile nameščene v izbranih Mercatorjevih prodajalnah. Ob zaključku glasovanja je društvo, ki je na posamezni lokaciji prejelo največje število glasov, prejelo Mercatorjevo donacijo v vrednosti 1.000 evrov, sredstva pa bo namenilo za izvedbo konkretnega projekta, s katerim so se potegovali za donacijo. Nagrajeni bosta tudi ostali dve sodelujoči društvi.

 

V mesecu aprilu so tako Mercatorjevi kupci oddali več kot 1,1 milijona žetonov, s katerimi so glasovali za prejemnike Mercatorjeve donacije. Več kot polovica zmagovalcev in tako prejemnikov nagrade je bilo gasilskih društev, dobra četrtina je bilo vrtcev, preostalo so bila razna lokalna društva (npr. društva invalidov, kulturna in športna društva, taborniki, humanitarne organizacije, društva upokojencev). Rezultati projekta Radi delamo dobro in termini dogodkov ob predaji donacij so objavljeni na spletni strani www.mercator.si.

 

V trgovini Market Frankolovo 12a so izidi glasovanja naslednji:

  • 1. mesto: PGDF, 3110 glasov
  • 2. mesto: ŠDF, 948 glasov
  • 3. mesto: PDAB, 735 glasov

 

Igor Maroša, član uprave za operativno področje Mercator trgovina Slovenija in Hrvaška, je ob zaključku projekta poudaril: »V Mercatorju svoje vloge najboljšega soseda ne vidimo samo v fizični bližini naših trgovin, pač pa predvsem v sobivanju z okoljem, v katerem delujemo, in v skrbi za naše kupce. Izredno nas veseli, da so se naši kupci v tako velikem številu odzvali in sodelovali v projektu Radi delamo dobro. Predvsem nas navdušujejo številni primeri medsebojnega povezovanja in sodelovanja lokalnega okolja, ki so se stkali v času trajanja te aktivnosti. Tudi v prihodnje se bomo trudili in dali vsak dan vse od sebe, da bomo kupcem ostali najboljši sosed.« 

 

Greta Šinkovec

 

Foto: J. Vovk
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2017 | Ostalo
Predavanje Karla Gržana ODPADE
20.01.2017 | Šport
KOŠARKARSKA TEKMA
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO
19.01.2017 | Ostalo
Predavanje Karla Gržana ODPADE
20.01.2017 | Šport
KOŠARKARSKA TEKMA
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.