Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 13°C
sobota, 29.04.2017
2°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Nova odvetniška pisarna v Vojniku


GOSPODARSTVO

| |
05.04.2013      15:49
A A

Nova odvetniška pisarna v Vojniku


Na Celjski cesti 18 v Vojniku je v mesecu januarju odprla vrata podružnica Odvetniške družbe Koprivšek iz Ljubljane. Pravne storitve odvetniške družbe slonijo na treh glavnih načelih, in sicer na osebnem odnosu s stranko, iskanju optimalnih rešitev in doslednem spoštovanju zaupnosti.


Katja Koprivšek, odvetnica
Katja Koprivšek, odvetnica
Deli:

Kakšno je vaše poslanstvo in osnovno vodilo pri delu?

 Stranke pričakujejo strokovnost in profesionalno odgovornost odvetnikov, katerim lahko zaupajo. Preseganje vaših pričakovanj je osnovno vodilo, njihovo poslanstvo pa poštena, učinkovita, pravočasna, diskretna in individualna pravna pomoč strankam. Pri tem nas vodijo trdne etične zaveze in predvsem visoka profesionalnost ter posluh za človeka. Svoj posluh in socialni čut za ljudi in trenutno situacijo dokazujemo z vsakodnevnim delom, ki ga opravljamo tudi preko Zavoda Med.Over.Net, kjer nudimo brezplačne pravne nasvete na spletni strani www.med.over.net oziroma na spletni strani www.pravninasveti.over.net. Prav tako pa smo člani gibanja Delam s srcem, več pa lahko izveste na spletni strani www.delamssrcem.si .

 

Ali zastopate stranke pred sodišči, delate za pravne osebe in fizične osebe ter za kakšne vrste obravnav se lahko obrnemo na vas?

Nudimo širok spekter pravnih storitev zastopanja, svetovanja in izkušenega vodenja postopkov. Takšna večstranskost storitev družbe izhaja iz želje po nudenju popolne storitve za stranko. S tem želimo svojim strankam pomagati pri njihovih najtežjih projektih in jim na enem mestu ponuditi pravno pomoč na številnih področjih njihovega interesa.

Odvetniška družba Koprivšek nudi pravno svetovanje, pomoč pri sestavi listin, zastopanje in zagovarjanje strank pred sodišči oziroma drugimi državnimi organi v civilnih, kazenskih, gospodarskih, izvršilnih ter drugih postopkih.

Pomoč nudimo na področjih, kot so nepremičninsko pravo, odškodninsko pravo, pogodbeno pravo, delovno pravo, dedno pravo, kazensko pravo, družinsko pravo ter pri izvršilnih postopkih, postopkih prisilne poravnave in stečaja, postopkih varovanja intelektualne lastnine in drugih. Več si lahko ogledate na spletni strani www.koprivsek-op.com .

 

Kdaj ste dosegljivi?

V kolikor potrebujete kakršnokoli pomoč, smo vam na voljo od ponedeljka do petka od 8.00 do 12.00 ter od 14.00 do 16.00 oziroma izven časa uradnih ur po prkedhodnem dogovoru na tel. št. 041 361 153.

 

Jure Vovk

Foto: Jure Vovk

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 114
Izšla: 03.03.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5
26.04.2017
Danes ni dogodkov.
30.04.2017 | Ostalo
Kresovanje
30.04.2017 | Družabni dogodki
Kresovanje z ansamblom Mladika v Razgorju
01.05.201 | Družabni dogodki
Prvomajska budnica
04.05.2017 | Družabni dogodki
Florjanova maša v Novi Cerkvi
05.05.2017 | Ostalo
Urbani sprehod
05.05.2017 | Kultura
OTVORITEV RAZSTAVE DRAGA MEDVEDA
30.04.2017 | Ostalo
Kresovanje
30.04.2017 | Družabni dogodki
Kresovanje z ansamblom Mladika v Razgorju
01.05.201 | Družabni dogodki
Prvomajska budnica
04.05.2017 | Družabni dogodki
Florjanova maša v Novi Cerkvi
05.05.2017 | Ostalo
Urbani sprehod

Bodite prvi pri oddaji mnenja.