Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
13°C | 17°C
petek, 28.04.2017
13°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 20°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
13°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vipavska dolina na sejmu Expomego 2016


TURIZEM, DOGODKI

| |
18.02.2016      18:55
A A

Vipavska dolina na sejmu Expomego 2016


Od 25. do 28. februarja 2016 bo v Gorici v Italiji potekal eden najbolj obiskanih sejmov v naši okolici – EXPOMEGO, ki ga navadno obišče več tisoč ljudi z obeh strani meje.


Deli:

Na sejmu se predstavljajo različne obrtno-podjetniške dejavnosti od zunanje in notranje opreme, gradbeništva, avtomobilskega sektorja in energetskih sistemov pa vse do gostinstva in turističnih destinacij. Za slovenske razstavljalce je ta prodajni sejem dobra priložnost za vzpostavitev ali utrditev prodajnih poti na čezmejnem trgu, predvsem pa dobra oblika promocije.
Tega se zavedamo tudi turistični delavci v Vipavski dolini, zato smo letos združili moči v petih občinah Vipavske doline in pripravili enotno predstavitev naše destinacije s posebno ureditvijo razstavnega prostora. Sejem Expomego je predvsem priložnost za predstavitev manjših, lokalnih ponudnikov, tako da bodo obiskovalci našega razstavnega prostora lahko spoznali, poizkusili ter kupili različne pridelke in izdelke številnih ponudnikov Vipavske doline. Skozi štiri dni sejma se bodo zvrstili Vinska klet Vipava 1894, Vinska klet Cultus, Domačija Koren, Vinska klet Wipach, Hiša vin Rondič, Društvo DOLI, Kristjan Marc, Vila Lavanda, Harmonika Lokar, Čebelarstvo Lisjak, Posestvo Ferjančič, Vina Štrancar, Vina Sveti Martin, Majda Vodopivec, Branka Marušič, Domačija Kodričevi, Domače dobrote Metka, Gostilna Štirna, Ekološka kmetija Francetovi, Domačija Kovačič, Vinogradništvo Marušič, Erika Nemec, … Na voljo bo tudi info kotiček s turističnimi informacijami o Vipavski dolini in njenih tradicionalnih prireditvah.
Našli nas boste v Hali D, v četrtek in petek, 25. in 26. februarja je sejem odprt med 15. in 20. uro, v soboto, 27. in nedeljo, 28. februarja pa med 10. in 20. uro. V soboto in nedeljo bo z nami tudi Vipavska vinska kraljica Nataša Ferjančič. 

Vabljeni, da nas obiščete, vstop je prost.
TRG Vipava


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!