Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

jasno
Ponoči se bo zjasnilo. Po nižinah v notranjosti Slovenije bo nastala megla. Šibka burja na Primorskem bo ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 3, v alpskih dolinah do -4, ob morju okoli 8 stopinj C.
4°C | 17°C
nedelja, 23.10.2016
6°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
10°C | 19°C
torek, 25.10.2016
12°C | 17°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Srčni Soccerossi osvojili 8. Binetov memorial ......


ŠPORT

| |
27.06.2014      7:40
A A

Srčni Soccerossi osvojili 8. Binetov memorial v Vrhpolju


Športno društvo Vrhpolje je v petek in v soboto, 13. in 14. junija 2014, organiziralo 8. Binetov memorial, tradicionalni malonogometni turnir, na katerega se je letos prijavilo 18 ekip. Turnir, poimenovan po ustanovnem predsedniku društva Albinu 'Binetu' Vidmarju, ki nas je po težki bolezni prehitro zapustil, velja za enega najmočnejših in najpriljubljenejših turnirjev na severnem Primorskem, kar se je potrdilo tudi letos.


Zmagovalna ekipa
Zmagovalna ekipa
Deli:
Organizatorji smo 18 kvalitetnih ekip razdelili v 6 skupin, iz katerih smo po atraktivnem sistemu tekmovanja ter po precej izenačenih tekmah dobili štiri polfinaliste: As Balan, Socceross, Elito Nagode ter Vrhpolje.

V prvem polfinalu sta se pomerili ekpi As Balan iz Posočja (Štendler, Hvala, Čujec ...) in ekipa domačinov iz Vrhpolja. Po dveh zadetkih slovenskega malonogometnega reprezentanta Štendlerja so slavili prvi. V drugem polfinalu sta se pomerili ekipi, ki se med seboj dobro poznata in sicer Socceross (Trkman, Čuk, Marković …) ter Elita Nagode (Vidmar, Širok, Peljhan …). Prvi so bili boljši in tako preprečili Eliti, da bi obranila lanski naslov.

Tretje mesto so po streljanju 6-metrovk po treh zaporednih četrtih mestih na domačem turnirju vendarle osvojili domačini. V velikem finalu, ki se je začelo v soboto malo pred polnočjo pred številnimi gledalci, so z zadetkom Trkmana presenetljivo povedli Soccerossi, Štendler pa je v drugem delu v igri z vratarjem v polju izenačil. Zmagovalca so tako odločili streli s šestih metrov, pri katerih se je izkazal vratar Soccerossov Petković in poskrbel za nepričakovano, a vsekakor zasluženo slavje borbenih Soccerossov. Danijel Petković je bil razglašen tudi za najboljšega vratarja, največ golov je zabil Tine Lavrenčič (Vrhpolje), za najboljšega igralca 8. Binetovega memoriala je bil izbran Tilen Štendler iz ekipe As Balan.

V Športnem društvu Vrhpolje smo zadovoljni, da smo kljub ne najbolj naklonjenemu vremenu turnir izpeljali brez težav, nanj zopet privabili lepo število kvalitetnih ekip ter množico gledalcev, ki so postali zaščitni znak našega turnirja. Vidimo se spet drugi vikend v juniju 2015.

Ivo Koren, ŠD Vrhpolje

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Latnik
Številka: 178
Izšla: 02.09.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.10.2016
Danes ni dogodkov.
24.10.201 | Tečaji in delavnice
Zdravilec Maksim Osipov ponovno v Novi Gorici
24.10.2016 | Družabni dogodki
Predavanje o izdelovanju suhomesnatih izdelkov
28.10.2016 | Kultura
Koncert: SLOVENSKI OKTET