Malonogometni turnir na Slapu

5. in 6. junija je na Slapu potekal drugi malonogometni turnir, ki je bil posvečen Petru Renerju – Selektorju.

Na sončen vikend se je na novo urejenem igrišču zbralo 15 članskih ekip, ki so se pomerile za najboljša mesta. Najbolj napeto je bilo v soboto zvečer, ko so bili na sporedu izločilni boji, vzporedno pa so organizatorji poskrbeli za prenos finala Lige prvakov na velikem platnu. Po dveh dneh so zmago na turnirju slavili fantje iz Vrhpolja, ki so v finalu premagali ekipo Servis EZ, tretje mesto pa so po enajstmetrovkah zasedli Prvaki. Pokal za najboljšega igralca turnirja je prejel Klemen Sluga, največkrat je mrežo zatresel Aljaž Smrekar, največkrat pa je na pravem mestu stal vratar Erik Ipavec, vsi iz ekipe Vrhpolja.

Na Slapu, pa se bo dogajalo tudi v juliju, saj zadnji vikend (25. in 26.) člani VTD Slap organizirajo tradicionalno ŠAGRO, ki bo združila, kulturni, športni in zabavni program.