Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
2°C | 4°C
sreda, 18.01.2017
0°C | 5°C
četrtek, 19.01.2017
-1°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-5°C | 6°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 18h
Zvečer se bo burja krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
2°C
4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Če je volja, je tudi uspeh


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
22.04.2013      15:44
A A

Če je volja, je tudi uspeh


Res je tako! Starost je drugačno življenjsko obdobje od mladosti in srednjih let, vendar pa ni v ničemer manj smiselno, kakor je življenje v mladosti in srednjih letih. Za doživljanje starosti je pomembno, da človek svojo starost sprejme, da ohranja pristan, osebni, človeški odnos in da je povezan z ljudmi mlade in srednje generacije.


Deli:

Če vse tri generacije tesno povežemo med seboj je:  MLADOST – varna in lepa; SREDNJA LETA – mirna in ustvarjalna; STAROST – spokojna in bogata.

Vsa tri obdobja so bila zelo prisotna ob srečanju Društva upokojencev Vipava, v počastitev dneva žena. Učenci OŠ Drago Bajc so nam, pod vodstvomde Vide Trošt, iz svojih kitar pričarali čudovite zvoke znanih melodij. Ob vsakem trzljaju strun je bilo čutiti njihovo ljubezen do svojih inštrumentov. Mladenič Dejan pa je vsem prisotnim predstavil prvič videni posebni inštrument in iz njega izvabljal harmonijo čudovitih zvokov. Harmoniko pa je za ples iskrivo in strastno igral Denis. Ob prijetnih zvokih harmonike smo se upokojenci veselo zavrteli in dopolnili sliko tega srečanja. Popolnost tega druženja je zmanjšala le majhna udeležba članov, katerim je bilo to druženje namenjeno.

Zakaj? Na to naj si vsak član odgovori sam.

Dodatek k praznovanju dneva žena pa so v polni meri dodale tekmovalke pikada Vida Bajec, Sonja Marc, Silva Uršič in Danica Vidmar (na fotografiji), ki so v družbi tekmovalcev DU Ajdovščina, Kanala, Mirna in Pirana dosegle prvo mesto. Tudi balinarke Anuška Lavrenčič, Sonja Marc, Sonja Kompara in Danica Vidmar so na vročem terenu Pirana v družbi ekip iz Kopra, Izole, Pirana, Brinja, Soške doline in Pobegov dosegle prvo mesto. Obema ekipama iskrene čestitke.

Trud, ki ga je za to srečanje vložil g. predsednik DU s svojimi sodelavci se je obrestovalo.

In ob zaključku še enkrat: Če je volja, je tudi uspeh!

 

Andrej Curk
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.01.2017
Danes ni dogodkov.
17.01.201 | Tečaji in delavnice
Seminar DAVČNI OBRAČUN IN LETNO POROČILO ZA 2016
17.01.201 | Tečaji in delavnice
Seminar DAVČNI OBRAČUN IN LETNO POROČILO ZA 2016

Bodite prvi pri oddaji mnenja.