Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-1°C | 3°C
torek, 17.01.2017
2°C | 4°C
sreda, 18.01.2017
0°C | 5°C
četrtek, 19.01.2017
-1°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-5°C | 6°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 12h
Danes bo na Primorskem sprva pihala zmerna burja, ki se bo popoldne in zvečer krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-1°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Špadni fantje tudi dobrodelni


PROSTOVOLJSTVO

| |
22.01.2016      11:50
A A

Špadni fantje tudi dobrodelni


V mesecu decembru smo se člani ansambla Špadni fantje, ki prihajamo iz Vipave in okolice, odločili, da bi nekaj svojega talenta namenili dobrodelnosti. Tako smo priredili prednovoletni dobrodelni ples.


Deli:

Plesalci so si pete lahko brusili na parketu kulturnega doma na Gradišču pri Vipavi. Špadni fantje smo v goste povabili še ansambel Šembidci iz Podnanosa. Skupaj smo poskrbeli za vse tiste, ki se radi sučejo, ali pa enostavno uživajo ob dobri zabavni in narodno-zabavni glasbi.

Vstopnine ni bilo, obiskovalci pa so lahko darovali poljubne zneske. Zbrane prispevke smo Špadni fantje namenili pediatričnemu oddelku šempetrske bolnišnice in jih v četrtek, 21. januarja tudi predali osebju oddelka (na fotografiji).

Zahvala za pomoč pri izvedbi plesa gre krajevni skupnosti Gradišče pri Vipavi, ki je za dober namen brezplačno odstopila dvorano kulturnega doma, članom ansambla Šembidci, pizzeriji Na placu iz Vipave za pogostitev ter našemu glavnemu sponzorju, družbi Jaklič d.o.o. iz Vipave, ki je poskrbela za reklamne majice.

Več o Špadnih fantih boste lahko kmalu prebrali na www.spadni-fantje.com.

Špadni Aljaž, Špadni Tomaž, Špadni David in Špadni Matej
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!