Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 03.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo marsikje megla ali nizka oblačnost. Jutranje temperature bodo od -5 do -2, na Primorskem okoli 5 stopinj C.
-1°C | 10°C
nedelja, 04.12.2016
-1°C | 11°C
ponedeljek, 05.12.2016
-1°C | 12°C
torek, 06.12.2016
-3°C | 11°C
sreda, 07.12.2016
0°C | 12°C
Opozorila
Petek, 2.12.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
10°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Špadni fantje tudi dobrodelni


PROSTOVOLJSTVO

| |
22.01.2016      11:50
A A

Špadni fantje tudi dobrodelni


V mesecu decembru smo se člani ansambla Špadni fantje, ki prihajamo iz Vipave in okolice, odločili, da bi nekaj svojega talenta namenili dobrodelnosti. Tako smo priredili prednovoletni dobrodelni ples.


Deli:

Plesalci so si pete lahko brusili na parketu kulturnega doma na Gradišču pri Vipavi. Špadni fantje smo v goste povabili še ansambel Šembidci iz Podnanosa. Skupaj smo poskrbeli za vse tiste, ki se radi sučejo, ali pa enostavno uživajo ob dobri zabavni in narodno-zabavni glasbi.

Vstopnine ni bilo, obiskovalci pa so lahko darovali poljubne zneske. Zbrane prispevke smo Špadni fantje namenili pediatričnemu oddelku šempetrske bolnišnice in jih v četrtek, 21. januarja tudi predali osebju oddelka (na fotografiji).

Zahvala za pomoč pri izvedbi plesa gre krajevni skupnosti Gradišče pri Vipavi, ki je za dober namen brezplačno odstopila dvorano kulturnega doma, članom ansambla Šembidci, pizzeriji Na placu iz Vipave za pogostitev ter našemu glavnemu sponzorju, družbi Jaklič d.o.o. iz Vipave, ki je poskrbela za reklamne majice.

Več o Špadnih fantih boste lahko kmalu prebrali na www.spadni-fantje.com.

Špadni Aljaž, Špadni Tomaž, Špadni David in Špadni Matej

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!