Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo jasno, le v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem bo pretežno oblačno. Po nekaterih nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -16 do -7, na Primorskem od -6 do 0 stopinj C.
-4°C | 11°C
ponedeljek, 23.01.2017
-4°C | 10°C
torek, 24.01.2017
-3°C | 8°C
sreda, 25.01.2017
-1°C | 7°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 10°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

BANDELLI Skupina/Group, d.o.o.


GOSPODARSTVO

| |
28.05.2014      11:49
A A

BANDELLI Skupina/Group, d.o.o.


Podjetje Bandelli d.o.o. iz Vipave ima poleg vodilnega mesta v Sloveniji pri veleprodaji gradbene opreme, visokokvalitetnih maziv in olj ter dodatkov za betone multinacionalke BASF, tudi maloprodajo. V veletrgovini v Vipavi ima zelo pester izbor gradbenih materialov, železnine in inštalacijske opreme. Zaradi želenega večjega obsega dela, je letos marca meseca odprlo še poslovalnico v Postojni.


Marko Bandelli, dipl. ekon.
Marko Bandelli, dipl. ekon.
Deli:
Leta 2011 se je podjetje BANDELLI d.o.o. odločilo za izgradnjo lastne betonarne in proizvodnjo betonskih izdelkov - ambiciozen projekt v najhujših kriznih časih! Betonarna je začela poslovati julija 2012. V tem trenutku proizvaja transportne betone (ima lastna vozila in črpalko), ter betonsko galanterijo. Nastala je enota BANDELLI GeoBeton.  Poleg betonarne je podjetje BANDELLI d.o.o. zazidalo še dodatno proizvodno halo s 600 m2. V tej hali je oddelek inovatorjev, kjer se izdeluje skupaj s podjetjem SUSTINNO d.o.o. posebne betonske izdelke z uporabo najsodobnejše tehnologije: tekstil betona in izdelke prosojnih betonov. Iz betonarne vozijo visokokvalitetne betone in izdelujejo industrijske tlake brez uporabe betonskih mrež, saj uporabljajo najnovejšo tehnologijo s strukturalnimi vlakni BASF, kar zmanjša stroške izdelave.

Več informacij lahko dobite na spletni strani www.bandelli.si

rf

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!