Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

oblačno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
3°C | 8°C
ponedeljek, 05.12.2016
2°C | 11°C
torek, 06.12.2016
-1°C | 12°C
sreda, 07.12.2016
-3°C | 13°C
četrtek, 08.12.2016
-2°C | 11°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

BANDELLI Skupina/Group, d.o.o.


GOSPODARSTVO

| |
28.05.2014      11:49
A A

BANDELLI Skupina/Group, d.o.o.


Podjetje Bandelli d.o.o. iz Vipave ima poleg vodilnega mesta v Sloveniji pri veleprodaji gradbene opreme, visokokvalitetnih maziv in olj ter dodatkov za betone multinacionalke BASF, tudi maloprodajo. V veletrgovini v Vipavi ima zelo pester izbor gradbenih materialov, železnine in inštalacijske opreme. Zaradi želenega večjega obsega dela, je letos marca meseca odprlo še poslovalnico v Postojni.


Marko Bandelli, dipl. ekon.
Marko Bandelli, dipl. ekon.
Deli:
Leta 2011 se je podjetje BANDELLI d.o.o. odločilo za izgradnjo lastne betonarne in proizvodnjo betonskih izdelkov - ambiciozen projekt v najhujših kriznih časih! Betonarna je začela poslovati julija 2012. V tem trenutku proizvaja transportne betone (ima lastna vozila in črpalko), ter betonsko galanterijo. Nastala je enota BANDELLI GeoBeton.  Poleg betonarne je podjetje BANDELLI d.o.o. zazidalo še dodatno proizvodno halo s 600 m2. V tej hali je oddelek inovatorjev, kjer se izdeluje skupaj s podjetjem SUSTINNO d.o.o. posebne betonske izdelke z uporabo najsodobnejše tehnologije: tekstil betona in izdelke prosojnih betonov. Iz betonarne vozijo visokokvalitetne betone in izdelujejo industrijske tlake brez uporabe betonskih mrež, saj uporabljajo najnovejšo tehnologijo s strukturalnimi vlakni BASF, kar zmanjša stroške izdelave.

Več informacij lahko dobite na spletni strani www.bandelli.si

rf

 

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
December 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
04.12.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.