Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
3°C | 14°C
nedelja, 23.10.2016
3°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
6°C | 19°C
torek, 25.10.2016
10°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
11°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Remi veržejskih nogometašev na domačem terenu...


ŠPORT

| |
19.10.2016      11:54
A A

Remi veržejskih nogometašev na domačem terenuDeli:
Farmtech Veržej - Zavrč 1:1 (0:1)
100; Koprivica 77.; Marciuš 26
RK: Ptiček 83.

V 11. krogu 2. slovenske nogometne lige so v Veržej prišli gostovat nogometaši Zavrča, ki so se nahajali na samem repu prvenstvene razpredelnice. Na razmočenem igrišču smo lahko spremljali dvoboj dveh ekip, ki krvavo potrebujeta točke za dvig na prvenstveni razpredelnici, poleg tega pa taki dvoboji med neposrednimi konkurenti za obstanek v ligi štejejo dvojno.

V prvem polčasu so bolje začeli gostje, ki so že po 26. minuti vodili z 1:0 po hitro izvedenem protinapadu. Strelec je bil Marko Marciuš. Naši nogometaši se niso predali in so po boljši igri v 2. polčasu izenačili v 77. minuti, ko je zadel Jovan Koprivica in z devetim zadetkom v sezoni izid poravnal na 1:1. V zahtevnih pogojih za igro se izid do konca tekme ni več spremenil. Nogometaši Zavrča so od 83. minute igrali z igralcem manj, saj je bil izključen Ivan Ptiček, ki je prejel rdeči karton. Farmtech Veržej tako z devetimi točkami ostaja na osmem mestu lestvice. Sicer so razlike v točkah v spodnjem delu razpredelnice majhne, saj naši nogometaši denimo do šestouvrščene Drave Ptuj zaostajajo samo dve točki, enako prednost pa imajo tudi do zadnjeuvrščenega Zavrča. V naslednjem krogu čaka naše nogometaše težko gostovanje pri vodilnem Triglavu iz Kranja.

V spodnjem videu si lahko ogledate oba gola s tekme: 

VIDEO

Besedilo povzeto po portalih: www.snportal.si  in www.prlekija-on.net
Fotografija: www.prlekija-on.netPovezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!