NK Farmtech kljub novemu porazu ostaja na 8. ......

12.10.2016      14:26

NK Farmtech kljub novemu porazu ostaja na 8. mestu

Krka : Farmetch Veržej   3:0 (1:0)

Strelci: 1:0 Brekalo (12), 2:0 Novak (47), 3:0 Kambič (83)

Nogometaši veržejskega Farmtecha so tokrat gostovali pri Krki iz Novega mesta, ki je po 9. krogih prvenstva bil na visokem 4. mestu razpredelnice z osvojenimi 13 točkami (Farmtech je po 9 tekmah bil z 8 točkami na 8. mestu), in zabeležili prepričljiv poraz z 0:3. Nogometaši Krke so povedli že v 12. minuti, ko je vratarja Andrejča ugnal najboljši strelec domače ekipe, Marko Brekalo. Naši nogometaši so hitro poskušali priti do izenačujočega zadetka, a jim to ni uspelo. Tako je izid srečanja po prvih 45 minutah ostal 1:0 za domače nogometaše. V začetku drugega polčasa so naši nogometaši doživeli nov hladen tuš po drugem zadetku ekipe Krke, strelec je bil Jan Novak. Zadnji zadetek na srečanju je padel v 83. minuti, ko je piko na i postavil rezervist Luka Kambič in zadel za končni izid srečanja.

Naši nogometaši po 10. krogu ostajajo na 8. mestu, v prihodnjem krogu pa bodo naši nogometaši v borbi za obstanek lovili nove točke v neposrednem dvoboju proti Zavrču.