Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Ponekod na zahodu je možen občasen rahel dež. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
6°C | 11°C
torek, 25.04.2017
10°C | 18°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 18°C
petek, 28.04.2017
6°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ZAŽIVEL NOV ŠPORTNI PARK OB OŠ KRIŽE PRI ......


ŠPORT

| |
28.05.2015      13:35
A A

ZAŽIVEL NOV ŠPORTNI PARK OB OŠ KRIŽE PRI TRŽIČU


V Občini Tržič, kjer je šport način življenja, je zgledno poskrbljeno za vse generacije športnih navdušencev. Športni duh se začne širiti med cicibani v vrtcih, nadaljuje med učenci osnovnih šol, zgledno pa skrbijo tudi za generacijo najstarejših, upokojencev.


Fitness v naravi v Križah (foto Arhiv Občine Tržič)
Fitness v naravi v Križah (foto Arhiv Občine Tržič)
Deli:

V minulih dneh je ob Osnovni šoli Križe zaživel prenovljen športni park s fitnessom na prostem. Namenjen je razgibavanju občank in občanov vseh generacij in omogoča različne težavnostne stopnje vadbe. Šestnajst športnih pripomočkov je montiranih na površini 170 m2 in so razdeljeni v štiri sklope glede na zahtevnost vadbe.

 

Podobni športni parki, kot je v Križah, so v svetu pravi hit in so jih ljudje izredno dobro sprejeli. Izdelek je plod domačega podjetja SKS d. o. o. iz Križev. Pri postavitvi in  načinu izvedbe igral ter prilagoditvi treningov, je aktivno sodeloval tudi tržiški olimpijec Žan Košir in njegovi trenerji.


»Zadovoljen sem, da dobivajo mladi in stari še eno dodatno športno ponudbo znotraj naše občine. V naslednjih letih  želimo tako igralo postaviti še v mestnem jedru Tržiča – v bližini osnovne šole ali pod gradom Neuhaus. Programska obljuba, da Tržičani smo zdravo in športno mesto in občina, tako ostaja v veljavi še naprejpravi župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic.  Skupna vrednost investicije, financirane iz proračuna Občine Tržič, znaša slabih sedem tisoč evrov.

 

»Enako pomembno kot športna vadba, je tudi stalna skrb za red in čistočo. Prepričan sem, da zmoremo toliko moči, da po uporabi embalažo od hrane in pijače odnesemo in pospravimo za seboj,« na vse uporabnike športnih naprav v parku apelira tržiški župan.

 
Priloge:
Neznan tip datoteke
izjavazupanamag.borutasajovicaosportnemparkukrize.mp3
41759_izjavazupanamag.borutasajovicaosportnemparkukrize.mp3 (1,28 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo