Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Ponekod na zahodu je možen občasen rahel dež. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
6°C | 11°C
torek, 25.04.2017
10°C | 18°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 18°C
petek, 28.04.2017
6°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

POLNA GORENJSKA PLAŽA LJUBITELJEV GLASBE ......


TURIZEM, DOGODKI

| |
13.10.2014      13:52
A A

POLNA GORENJSKA PLAŽA LJUBITELJEV GLASBE LEGENDARNIH BEATLOV


Sobotni tržiški večer je bil poln spominov na liverpoolsko četverico, ki je verjela, da z ljubeznijo lahko rešimo svet


Help! A Beatles Tribute
Help! A Beatles Tribute
Deli:

V soboto zvečer (11.10.2014) je bila v amfiteatru Gorenjske plaže v Tržiču še zadnja prireditev v letošnji sezoni. Poletno vreme in odlična glasba skupine HELP! A BEATLES TRIBUTE, sta napolnila prizorišče in poskrbela za več urno zabavo obiskovalcev, ki so v Tržič prišli iz različnih krajev Slovenije.

 

Američana Ernie Mendillo in Robert McKenzie ter slovenska člana zasedbe Žiga Stanonik in Gašper Oblak so preigravali največje uspešnice legendarne skupine. Tudi največje hite, kot so Buy Me Love, Yesterday, She Loves You, I Want To Hold Your Hand, Here Comes The Sun, Hey Jude, Help Love me do, s katero je leta 1962 začela slava Beatlov in jih postavila na vrh glasbenih lestvic.

 

Fantje skupine Help! A Beatles Tribute, ki se z glasbo ukvarjajo profesionalno, so bili navdušeni nad sprejemom občistva, ki jih kar ni spustilo z odra. Kot so povedali, veliko nastopajo tudi v tujini in še do novega leta načrtjujejo gostovanje na Poljskem. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo