Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | 2°C
četrtek, 19.01.2017
-9°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-12°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-7°C
2°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

V OBČINI TRŽIČ PRIPRAVLJENI NA NOVO ŠOLSKO ......


OBČINSKE, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA

| |
01.09.2015      11:14
A A

V OBČINI TRŽIČ PRIPRAVLJENI NA NOVO ŠOLSKO LETO


Medtem ko so učenci minula dva meseca uživali v zasluženih počitnicah, je tržiška občinska uprava z vodstvi šol poletje izkoristila za nove investicije in nujna sanacijska dela v šolskih objektih. Podružnična šola v Podljubelju bo tako novo šolsko leto dočakala z rekordnim številom otrok in prenovljeno podstrešno učilnico. Skupna vrednost del, nad katerimi sta navdušena tudi ravnatelj OŠ Tržič Stane Grum in vodja POŠ Podljubelj Maja Ahačič, znaša dobrih 27 tisočakov z DDV. Nova učilnica bo simbolno predana v uporabo s prvim šolskim dnem.


Igrišče ob OŠ Tržič bo dobilo novo podobo (foto: Arhiv Občine Tržič)
Igrišče ob OŠ Tržič bo dobilo novo podobo (foto: Arhiv Občine Tržič)
Deli:

Tudi v ostalih dveh tržiških osnovnih šolah, OŠ Križe in OŠ Bistrica, so bila opravljena redna vzdrževalna in sanacijska dela.

»Začetek šolskega leta je pomemben dan za Občino Tržič, za vsakega, ki prestopi prag vrtca ali šole, pa eden odločilnih korakov v življenju. Zato dajemo na občini čisto vse od sebe, da bi bil  ta njihov vstop na področje učenosti prijazen, strokoven. Zadovoljni smo, ker bo tudi letos  v tržiških vrtcih, z dodatnimi investicijami,  prostora za vse otroke, ki s 1. septembrom izpolnjujejo zakonsko predpisano starost. Tudi v vrtcu je bilo kar nekaj obnovitvenih del, največja investicija pa je obnova centralne kuhinje v Križah,« pravi župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic. Veseli se dobrega vpisa v šole in pozitivne demografske slike občine. »V Podljubelju, kjer smo prenovili podstrešno učilnico, še nikoli nismo imeli toliko otrok. Energetsko sanacijo smo izvajali tudi v šolah v Bistrici, Kovorju in Križah. Pred kratkim pa smo se lotili še enega velikega projekta. Do konca oktobra bomo obnovili zunanje igrišče ob OŠ Tržič,« napoveduje župan mag. Sajovic. Urejena bo ploščad, ki služi igranju nogometa, dodano bo igrišče za ulično košarko, preurejeno bo skakališče v daljino, investicija pa zajema tudi postavitev varovalnih ograj, ki bodo zaščitile nekontrolirano uhajanje žog na streho športne dvorane in šole ter v Tržiško Bistrico.  Mladim in otrokom bodo tako zagotovljene še boljše možnosti za druženje, šport in rekreacijo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Priloge:
Neznan tip datoteke
izjavazupanaobcinetrzicmag.borutasajovicaprednovimsolskimletom.mp3
46584_izjavazupanaobcinetrzicmag.borutasajovicaprednovimsolskimletom.mp3 (1,26 MB)

Prenesi vse
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Tržič
Občina Tržič
TRG SVOBODE 18
Tel:(04) 597 15 10
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
20.01.2017 | Kultura
Ponovitev operete PLANINSKA ROŽA
23.01.2017 | Tečaji in delavnice
TEČAJ SAVININE JOGE OBRAZA
24.01.2017 | Kultura
Večer z Rosvito Pesek
26.01.2017 | Kultura
Otroška predstava Miškin dežnik
18.01.2017 | Kultura
Potopis Po dolini Loare do Atlantika
20.01.2017 | Kultura
Ponovitev operete PLANINSKA ROŽA
23.01.2017 | Tečaji in delavnice
TEČAJ SAVININE JOGE OBRAZA
24.01.2017 | Kultura
Večer z Rosvito Pesek
25.01.2017 | Kultura
Predavanje Samooskrbni zelenjavni vrt

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo