Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 26.05.2017

pretežno jasno
Popoldne bo razmeroma sončno s spremenljivo oblačnostjo. Možna je kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
8°C | 22°C
sobota, 27.05.2017
9°C | 25°C
nedelja, 28.05.2017
9°C | 26°C
ponedeljek, 29.05.2017
10°C | 29°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

OBČINO TRŽIČ BO ŠE NAPREJ VODIL MAG. BORUT ......


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
06.10.2014      10:45
A A

OBČINO TRŽIČ BO ŠE NAPREJ VODIL MAG. BORUT SAJOVIC


Tržičani zaupajo dejanjem in želijo prijazno, napredno in ustvarjalno mesto


Tržiški župan mag. Borut Sajovic
Tržiški župan mag. Borut Sajovic
Deli:

Občino Tržič bo tudi v naslednjih štirih letih vodil mag. Borut Sajovic, ki je na nedeljskih lokalnih volitvah po neuradnih podatkih zbral 61,15 % glasov volivk in volivcev v 13 krajevnih skupnostih in 34 vaseh občine. To je že tretji županski mandat za mag. Sajovica, ki je s skupino volivcev na letošnjih volitvah že v prvem krogu premagal Klemna Belharja, Andraža Žitnika in Slavka Bohinca. Po neuradnih podatkih bo Ekipa Boruta Sajovica v občinskem svetu zastopana z osmimi svetniki, tri manj ima Zagon-Lista Klemena Belharja, tri stranka SDS, po dve svetniški mesti DeSUS in SMC, po en mandat pa Nestrankarska lista Prava pot, Lista za razvoj športa in kulture, NSi in S'm Tržičan. V Občini Tržič je 12.742 volilnih upravičencev, volilna udeležba pa je bila 48,71 %.

Tretjo zmago na županskih volitvah je novi stari tržiški župan mag. Borut Sajovic pospremil z besedami: „V teh turbulentnih časih je tak rezultat nekaj, kar vliva upanje. Da smo uspeli obdržati zaupanje in bili na volitvah uspešni, pripisujem zaslugo vsem sodelavkam in sodelavcem v občinski upravi, moji ekipi, ki mi je pomagala na volitvah in vsem v volilnem štabu. Skupaj smo opravili dobro delo, pokazali jasne rezultate v preteklosti in začrtali pot za vnaprej. Podpora volivcev je bila enakomerno porazdeljena in dobra povsod.“

Vizija razvoja Občine Tržič je v mandatnem obdobju 2014 – 2018 usmerjena v nadaljevanje spodbujanja gospodarstva, razvoj turizma in dokončanje izgradnje komunalne infrastrukture. „Med večjimi izzivi naše in prihodnjih generacij je sanacija BPT. Pri tem pa ne bomo pozabili na krajevne skupnosti, društva, športne in kulturne objekte. Prostorov imamo v Tržiču več kot dovolj, potrebujemo pa še več podjetnih ljudi z idejami, znanjem in kapitalom. Tako kot do sedaj, se tudi v prihodnje zavezujemo k sodelovanju, saj le tako vidimo Tržič na poti razvoja,“ je sklenil župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Tržič
Občina Tržič
TRG SVOBODE 18
Tel:(04) 597 15 10
Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3
25.05.2017
Danes ni dogodkov.
31.05.2017 | Tečaji in delavnice
JOGA NIDRA - jogijsko spanje
02.06.2017 | Družabni dogodki
KONCERT, Tržič mesto dobrih misli in želja
26.05.2017 | Šport
Mavrični tek v objemu barv in zabave
31.05.2017 | Tečaji in delavnice
JOGA NIDRA - jogijsko spanje
02.06.2017 | Družabni dogodki
KONCERT, Tržič mesto dobrih misli in želja
03.06.2017 | Družabni dogodki
Dobrodelna prireditev v Sebenjah - prestavljeno na 3.6.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo