Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
7°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
1°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
sreda, 03.05.2017
9°C | 18°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Vaški sejem v Sebenjah


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
10.11.2015      15:34
A A

Vaški sejem v Sebenjah


Na prelepo novembrsko soboto smo imeli v Sebenjah ponovno tradicionalni Vaški sejem, tokrat z osrednjo temo: Zimski večeri na vasi.


Vaški sejem v Sebenjah
Vaški sejem v Sebenjah
Deli:
Tokrat smo v goste povabili skupino iz Podljubelja, ki se v svojem prostem času ukvarja z ročnimi deli. Gospe so nam na sejmu prikazale različna ročna dela, hkrati pa so nam na ogled postavile svoje prečudovite izdelke. Zanimanje pred njihovo mizo je bilo veliko, takoj je stekla izmenjava vzorcev, različnih tehnik, pa tudi obljub po medsebojnem srečanju.

Za popestritev dogajanja smo organizirali tekmovanje v ličkanju koruze. Tu se je pokazalo, da ličkanje še ni šlo v pozabo. Tekmovalke so vzele tekmo zelo zares, pa tudi navijači so imeli kaj od tega, saj je bilo tekmovanje precej izenačeno in je ekipa Podljubelja le za las premagala ekipo iz Žiganje vasi.

Kot pa je v Sebenjah že v navadi, je bilo dobro poskrbljeno za vse obiskovalce. Naši razstavljalci so nas ponovno razveselili s pestro ponudbo na stojnicah, pridne vaške gospodinje so pripravile okusen "Zaušnik" s krompirjevo solato, k temu  so dodale še  sladico, med vse obiskovalce pa smo brezplačno razdelili 40 kg pečenega kostanja.
Skratka imeli smo se zelo lepo.

Vabljeni v Sebenje na decembrski Vaški sejem, kjer bomo gostili že prvega od dobrih decembrskih mož.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KS SEBENJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KS SEBENJE
KS SEBENJE
SEBENJE 43
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
April 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8
29.04.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo