Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
4°C | 13°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 14°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 15°C
ponedeljek, 31.10.2016
9°C | 13°C
torek, 01.11.2016
4°C | 7°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

50. Vaški sejem v Sebenjah


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
11.06.2015      21:58
A A

50. Vaški sejem v Sebenjah


V središču Sebenj smo uspešno izpeljali že jubilejni 50. Vaški sejem.


50. Vaški sejem v Sebenjah
50. Vaški sejem v Sebenjah
Deli:

V Sebenjah je v zadnjih letih postala že navada, da se prvo soboto v mesecu vaščani in obiskovalci zberemo v središču vasi na Vaškem sejmu. Tokrat smo postavili že petdesetega, zato smo poleg standardne ponudbe na stojnicah organizatorji pripravili pestrejši spremljevalni program.

Na odru so nam peli in plesali člani Folklorne skupine Karavanke, za otroke je pripravil zabaven nastop Čarodej Toni, največji aplavz pa je vsekakor požel nastop slovenske rock zvezde Pera Lovšina, ki je poleg svojega železnega repertuarja   skupaj s Petrom Rezarjem izvedel tudi "sebenjske Žabe".

Pod odrom je  med vasmi KS Sebenje  potekal turnir v balinčkanju,  pod vodstvom mladih animatorjev so potekale otroške delavnice, vsi obiskovalci pa so se lahko okrepčali ob stojnici lokalnega Športno kulturnega društva.

Ker pa je bil to jubilejni Vaški sejem, seveda ni manjkala torta velikanka, na kateri je svečke upihnil idejni vodja vaškega sejma Pavel Jazbec.

Množičen obisk nam je ponovno pokazal, da se je vaški sejem med ljudmi dobro prijel ter da se ljudje druženja na vasi še vedno želijo in veselijo.

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KS SEBENJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KS SEBENJE
KS SEBENJE
SEBENJE 43
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo