Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
14°C | 14°C
petek, 28.04.2017
10°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
14°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura Umetnost

9. vikend smeha


UMETNOST

| |
01.09.2014      21:52
A A

9. vikend smeha9. vikend smeha
9. vikend smeha
Deli:

9. vikend smeha, ki je letos potekal v novem amfiteatru Gorenjske plaže nam je postregel s tremi gledališki predstavami.

V petek so nam člani KPD Sele iz sosednje avstrijske Koroške pripravili igro "Bolje tič v roki kot tat na strehi", v soboto smo se lahko nasmejali ob Molierjevi komediji "Skopuh", ki so jo uprizorili Teater Afngunc ter KUD Janko Krmelj Reteče, v nedeljo pa so domačini iz KD Kruh Križe odigrali še eno Molierjevo igro z naslovom "Pretentani gospod".

 

Slikovni material si lahko ogledate na spodnjih povezavah.

- Bolje tič v roki kot tat na strehi

- Skopuh

- Pretentani gospod

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tržič!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo