Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
13°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
13°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Dobrodelni koncert za lačne v Etiopiji


KULTURA, PROSTOVOLJSTVO

| |
11.02.2016      8:19
A A

Dobrodelni koncert za lačne v Etiopiji


ETIOPIJI GROZI NAJHUJŠA LAKOTA ZADNJIH 30 LET


Deli:

Iz misijona, kjer sta pomagali Neža Studen iz Sebenj in Urša Žonta iz Tržiča, sestre uršulinke poročajo o katastrofi suše, kakršna je bila tam leta 1984. Takrat je v Etiopiji umrlo preko 1,5 milijona ljudi…Letos jih je ogroženih preko 8 milijonov. Že več kot milijon jih je zapustilo svoje domove in iščejo hrano!

http://www.missio.si/lakota-v-etiopiji

Dekanija Tržič bo v sodelovanju z g. Jožetom Andolškom organizirala dobrodelni koncert, ki bo v soboto, 20. februarja 2016, po večerni sv. maši, ob 19. uri, v župnijski cerkvi v Tržiču. Na koncertu bodo sodelovali: Pevski zbor »Madagaskar« (ta bo pel že pri sv. maši), kvintet bratov Smrtnik iz Železne Kaple na Obirskem, zbor Ignacij Hladnik iz Tržiča in  mladinski pevski zbor iz Križev.

Povabite svoje bližnje, da se združimo v reševanju umirajočih v Etiopiji.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DEKANIJA TRŽIČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


DEKANIJA TRŽIČ
DEKANIJA TRŽIČ
Trstenik 23
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo