Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 01.05.2017

pretežno jasno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno, vzhodni veter se bo polegel.
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
7°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
8°C | 21°C
četrtek, 04.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 30.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

VOLILNA SEJA ZBORA ČLANOV OZRK TREBNJE


NOVICE

| |
22.04.2016      22:47
A A

VOLILNA SEJA ZBORA ČLANOV OZRK TREBNJEDeli:

V četrtek, 21. 4. 2016, so se v Galaksiji Trebnje sestali zastopniki krajevnih organizacij RK, člani organov in drugi povabljeni na volilni seji in Zboru članov Območnega združenja RK Trebnje. Obravnavali so poročila verifikacijske komisije, nadzornega odbora, poročilo o delu in finančno poročilo za leto 2015, načrt dela ter finančni načrt za leto 2016. Razrešili so dosedanje člane organov in izvolili nove vključno s predsednico OZRK Trebnje.

Še en mandat je potrdila že dosedanja predsednica ga. Mojca Mihevc, ki je tudi zastopnica za Zbor članov RKS.

Po slavnostnem uvodu nekdanje in tudi sedanje predsednice ga. Mojce Mihevc so spregovorili tudi predstavniki Občinske uprave Trebnje, ga. Majda Šalehar, Mokronog Trebelno ga. Mojca Pekolj, podžupan Občine Šentrupert g. Robi Jereb, podžupanja Občine Mirna ga. Barica Kraljevski in gen. sekretarka RKS Renata Brunskole. Vsi govorniki so pohvalili delo in kakovost programov OZRK Trebnje v letu 2015. Obseg dela RK se iz leta v leto veča, ker so potrebe ljudi večje, socialne stiske večje, zato so poudarili, da se RK Trebnje izredno trudi narediti, kar največ za vse ranljive skupine ljudi.

Poleg razrešnice starih in novo izvoljenih članov so sejo popestrili tudi s podelitvijo zahval vsem Občinam za pomoč, posluh in tudi finančne prispevke. Zasluženim aktivistkam in predstavnicam KORK – ov, ki so s svojim nesebičnim življenjskim delom in posluhom za sočloveka zaslužile vse pohvale, pa so podelili znake RKS. Za svoj trud in delo so znake prejele: Mojca Mihevc, zlati, Ruža Brcar, Slavka Čeh in Kamin Marjana pa bronasti znak. Irena Hočevar pa je za svoje delo prejela priznanje OZRK Trebnje.

Zbor članov se je končal v prijetnem vzdušju in druženjem prostovoljcev in že so se tkale nove pobude in ideje za boljši jutri naših sokrajanov.

 

Tekst in foto: Mojca Smolič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Glasilo občanov? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občanov
Glasilo občanov
Goliev trg 5, 8210 Trebnje
Tel:(07) 348 11 00
Glasilo občanov
Številka: 126
Izšla: 14.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.