Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
11°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
11°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

60 let Vrtca Trebnje


Šole in vrtci
 | 
24.05.2012 ob 16:00
A A

60 let Vrtca Trebnje


Kje: Pri enoti Mavrica na Režunovi ulici, Režunova ulica, 8210 Trebnje
Kdaj: 24.05.2012 ob 16:00
Organizator: 

Vrtec Trebnje


Opomba: Vabljeni!

Vrtec Trebnje v letošnjem letu poleg selitve v nove prostore praznuje tudi svoj okrogli jubilej, 60 let organizirane predšolske vzgoje. Otroci in delavci ga bomo obeležili na slavnostni prireditvi, ki bo 24. maja 2012 ob 16. uri pred novo enoto »Mavrica«.  Program prireditve bodo popestrili otroci vrtca skupaj s svojimi vzgojiteljicami in gosti.  Povezoval ga bo gospod Slavko Podboj ob pomoči naših strokovnih delavk Simone Iskra in Barbare Leben.

Po prireditvi se bo v enoti Mavrica in ob njej odvijal spremljevalni program. Lahko si boste ogledali razstavo »Nekoč in danes«, na kateri bodo predstavljeni predmeti iz vrtčevske preteklosti; razstavo »Vrtec in jaz«, kjer bodo otroci, ki danes obiskujejo Vrtec Trebnje predstavili svoja likovna ustvarjanja; v multimedijskem prostoru se bo odvijala projekcija iz življenja in dela vrtca; pred enoto pa se boste lahko ob zvokih glasbe posladkali na eko stojnicah z eko prigrizki, katerih okusi vas bodo popeljali v nekdanje čase.


Lokacija: Pri enoti Mavrica na Režunovi ulici


Priloge:
PDF
60 let Vrtca Trebnje
1551_vabilo-60letvrtcatrebnje.pdf (1,54 MB)

Prenesi vse


Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!