Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-12°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-17°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-7°C
-1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

TD Tabor na prireditvi "Podeželje v mestu"...


TURIZEM, DRUŠTVA

| |
26.06.2013      12:27
A A

TD Tabor na prireditvi "Podeželje v mestu"


Turistično društvo Tabor je v okviru prireditve "Podeželje v mestu" na Mestni tržnici v Celju promoviralo in vabilo na ogled lepot občine Tabor.


Na tržnici
Na tržnici
Deli:

Turistično društvo Tabor je sodelovalo na prireditvi "Podeželje v mestu", ki ga organizirata Zavod Celeia Celje in Društvo Raznolikost podeželja. Prireditev je potekala v soboto, 22. junija, med 9. in 13. uro na Mestni tržnici v Celju. Obiskovalci tržnice so tako lahko kupovali in poskusili pridelke in izdelke s kmetij, spoznavali delo podeželskih društev ter turističnih in ekoloških kmetij. Prireditev je spremljal bogat spremljevalni program z živo glasbo, folklornim nastopom, obiskovalci pa so se lahko popeljali s kočijo po mestnih ulicah in uživali v predstavitvi različnih domačih obrti.Turistično društvo Tabor je predstavilo svoje delovanje in vabilo na ogled lepot občine Tabor, na stojnici pa smo ponudili tudi turistične spominke in druge izdelke članov turističnega društva.
Vse izdelke si je možno po predhodnem dogovoru ogledati in kupiti v prostorih Turističnega društva Tabor, zato vas vljudno vabimo, da nas obiščete.

Vse informacije so vam dosegljive na GSM: 031 705 469 (Marjeta Rak Jezernik).
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TURISTIČNO DRUŠTVO TABOR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.