Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 29.03.2017

pretežno jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, ob morju okoli 6 stopinj C.
0°C | 22°C
četrtek, 30.03.2017
4°C | 20°C
petek, 31.03.2017
6°C | 21°C
sobota, 01.04.2017
4°C | 22°C
Opozorila
Torek, 28.3.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Taborčani ponovno uspešni


ŠPORT

| |
21.11.2014      17:27
A A

Taborčani ponovno uspešniTkd klub Sun Braslovče
Tkd klub Sun Braslovče
Deli:

Taborčani že vse od ustanovitve Taekwon-Do kluba Sun Braslovče več kot uspešno sodelujejo na splošnem klubskem, organizacijskem in seveda tudi tekmovalnem področju. Tudi najmlajši člani uspešno nadaljujejo tradicijo in stopajo po stopničkah svojih vrhunskih kolegov športnikov. Na zadnjih tekmovanjih so tako Taborčani ponovno dosegli nekaj izjemnih rezultatov. Na mednarodnem odprtem prvenstvu AHAC OPEN 2014 v Šentjurju so Ema Mešič, Andrej Vian Vertovšek in Sabina Bec osvojili: Ema 3. mesto v borbah, Andrej 2. mesto v formah in Sabina 1. mesto v borbah. Na MOP SERBIA OPEN 2014 v Bački Topoli je Ema osvojila 3. mesto v formah in 1. mesto v borbah. Na MOP MORAVIA OPEN 2014 na Češkem je Pia Matko osvojila 2. mesto v borbah in 3. mesto v formah. Na izjemno močnem tekmovanju UKTA OPEN 2014 v kraju Guildford v Angliji, kjer je tekmovalo preko 480 tekmovalcev, pa so bili Taborčani več kot uspešni. Andrej Vian Vertovšek je osvojil 1. mesto v borbah, Eva Jan je osvojila 2. mesto v formah, Pia Matko je osvojila 1. mesto v borbah in 3. mesto v formah, Sabina Bec pa je osvojila 1. mesto v borbah in 3. mesto v formah. Svoj prvi nastop v veteranski kategoriji pa je odlično zaključil tudi Simon Jan, ki je v svoji kategoriji po treh zmagah osvojil 1. mesto v borbah.

 

Taekwon-Do klub Sun Braslovče
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.