Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo jasno, le v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem bo pretežno oblačno. Po nekaterih nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -16 do -7, na Primorskem od -6 do 0 stopinj C.
-13°C | 2°C
ponedeljek, 23.01.2017
-8°C | 1°C
torek, 24.01.2017
-9°C | -2°C
sreda, 25.01.2017
-14°C | 1°C
četrtek, 26.01.2017
-10°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-13°C
2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Mednarodna nogometna tekma: Tabor ‒ Arabsko ......


ŠPORT

| |
21.05.2014      17:03
A A

Mednarodna nogometna tekma: Tabor ‒ Arabsko kulturno društvo RozanaDeli:

27. aprila se je na pobudo Taborčana Alija Khodaryja, ki se je k nam priselil iz Sudana, odigrala mednarodna nogometna tekma revijalnega značaja med veterani Tabora in ekipo Arabcev, živečih v Sloveniji. V gostujoči ekipi so igrali Maročani, Sirci, Kuvajtčani, Palestinci in Sudanci. Na stadionu Razgan je pred dvestoglavo množico napeto tekmo sodil Bojan Košenina. Tekmo je duhovito komentiral Marko Semprimožnik, del tekme pa mu je pomagal Ali Khodary. Ob polčasu so gostje predstavili del svoje bogate kulture s plesom. Tekma se je končala z »rokometnim« izidom 9 : 7 za domače. Po tekmi je sledilo prijetno druženje s plesom v gasilskem domu v Ojstriški vasi. Zahvaljujemo se vsem sponzorjem, ti pa so: Občina Tabor, Bistro Sonja, Zaka´ pa ne, Žagarstvo Ropret, Mira Pepel in Marjan Žilnik.

 

Športno društvo Partizan Tabor

Viktor Urankar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.