Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu precej jasno, proti zahodu pa bo oblačnost naraščala. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
9°C | 21°C
sreda, 26.04.2017
7°C | 19°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 18°C
petek, 28.04.2017
8°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Planinski pohod na goro Šentjungart


ŠOLSTVO

| |
18.06.2014      13:43
A A

Planinski pohod na goro Šentjungart


Zadnji pohod mlajših šolskih planincev na goro Šentjungart.


Deli:

V soboto, 7. junija, smo se učenci od 1. do 4. razreda POŠ Tabor odpravili na zadnji planinski izlet v tem šolskem letu. Pot nas je vodila na goro Šentjungart. Med potjo smo nabirali borovnice. Ob prihodu na cilj smo najprej pojedli malico, potem pa se šli igrat. Po vrnitvi proti domu smo se še posladkali s sladoledom. Neža Zupančič, 4. b

 

Pri hoji na goro je sonce zelo pripekalo. Na vrhu smo imeli malico, nato smo se posladkali in gugali na gugalnici. Nato smo šli nazaj v dolino in se v Šempetru ustavili še na sladoledu. S kombijem smo se odpeljali pred šolo Tabor. Julija Weiss, 4. b

 

Na poti navzgor nam je bilo zelo vroče. Pojedli smo nekaj borovnic, ki smo jih našli ob poti. Ko smo prišli do vrha smo se pošteno najedli in napili. Pri vrnitvi navzdol nam je zelo drselo. Vkrcali smo se na kombi. Ustavili smo se še na sladoledu, ki nam je zelo teknil. Potem smo odšli domov. Filip Lukman, 4. b

 

Ta dan je bilo peklensko vroče. Med potjo smo jedli borovnice in gozdne jagode. Ko smo prišli na vrh, smo se okrepčali z malico iz nahrbtnika. Ko smo hodili navzdol, je zelo drselo. Odpeljali smo se še na zasluženi sladoled. Vita Kovče, 4. b

 

Meni je bilo všeč, ko smo jedli borovnice in se gugali in se fotografirali.  Zala Lukman, 1. b

 

Meni je bilo najbolj všeč, ko smo iz vrha gledali v dolino in šli po strmini navzdol. Janina Kvas, 1. b

 

Meni je bilo všeč, ko smo se gugali in jedli prigrizke iz nahrbtnika. Všeč mi je bilo tudi, ko smo se sladkali s sladoledom. Edita Kreča, 1. b

 

Všeč mi je bilo, ko smo pili vodo iz studenca. Gaja Miklavžič, 1. b

 

Všeč mi je bilo, ko smo odšli na sladoled. Iza Zorenč, 2. c

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4

Bodite prvi pri oddaji mnenja.