Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno več oblačnosti. Po nižinah v notranjosti bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, ob morju in v višjih legah od 2 do 7 stopinj.
-8°C | 12°C
sobota, 10.12.2016
-8°C | 12°C
nedelja, 11.12.2016
-6°C | 11°C
ponedeljek, 12.12.2016
-2°C | 10°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 4°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-8°C
12°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

17. Valentinov ples


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
18.02.2015      18:26
A A

17. Valentinov plesFoto: Mija Pustoslemšek
Foto: Mija Pustoslemšek
Deli:

Leto je bilo zopet naokoli, Valentin se je približeval in čas je bil, da člani Društva podeželske mladine Tabor zopet zavihamo rokave. S pripravami smo pričeli že prejšnje leto, zadnji teden pred plesom pa je bil najbolj naporen. Največ truda smo morali vložiti v okrasitev dvorane, ki je bila to leto bolj umirjenih, toplih barv. Tako se je v soboto, 14. februarja, odvil 17. gala Valentinov ples, kjer smo vrteli pete na plesišču ob zvokih ansambla Vikend. Na začetku je ples s pozdravnim govorom otvoril predsednik Simon Stiplovšek, z vsemi gosti je nazdravil ter tako počastil dolgoletno tradicijo. Sledila je večerja, ki nam jo je odlično pripravilo gostinstvo Lisjak. Nato pa se je pričela zabava. Ansambel Vikend je igral pozno v noč do ranega jutra. Zaradi pustovanja in drugega dogajanja na valentinovo, je bil letošnji obisk nekoliko manjši, pa vendar lahko rečemo, da smo se imeli tako lepo kot vedno do sedaj. Člani in članice DPMT smo ponosni, da smo ponovno organizirali eno pomembnejših prireditev v naši občini in da ohranjamo dolgoletno tradicijo.

 

Se vidimo drugo leto!

 

Člani DPMT

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
December 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
09.12.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.