Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

delno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
4°C | 17°C
torek, 24.10.2016
8°C | 18°C
sreda, 25.10.2016
12°C | 22°C
četrtek, 26.10.2016
12°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

17. Valentinov ples


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
18.02.2015      18:26
A A

17. Valentinov plesFoto: Mija Pustoslemšek
Foto: Mija Pustoslemšek
Deli:

Leto je bilo zopet naokoli, Valentin se je približeval in čas je bil, da člani Društva podeželske mladine Tabor zopet zavihamo rokave. S pripravami smo pričeli že prejšnje leto, zadnji teden pred plesom pa je bil najbolj naporen. Največ truda smo morali vložiti v okrasitev dvorane, ki je bila to leto bolj umirjenih, toplih barv. Tako se je v soboto, 14. februarja, odvil 17. gala Valentinov ples, kjer smo vrteli pete na plesišču ob zvokih ansambla Vikend. Na začetku je ples s pozdravnim govorom otvoril predsednik Simon Stiplovšek, z vsemi gosti je nazdravil ter tako počastil dolgoletno tradicijo. Sledila je večerja, ki nam jo je odlično pripravilo gostinstvo Lisjak. Nato pa se je pričela zabava. Ansambel Vikend je igral pozno v noč do ranega jutra. Zaradi pustovanja in drugega dogajanja na valentinovo, je bil letošnji obisk nekoliko manjši, pa vendar lahko rečemo, da smo se imeli tako lepo kot vedno do sedaj. Člani in članice DPMT smo ponosni, da smo ponovno organizirali eno pomembnejših prireditev v naši občini in da ohranjamo dolgoletno tradicijo.

 

Se vidimo drugo leto!

 

Člani DPMT

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Bodite prvi pri oddaji mnenja.