Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu večinoma sončno. Drugod bo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
7°C | 18°C
torek, 25.10.2016
14°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 16°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Taborski zlati maturanti


ŠOLSTVO, OBČINSKE

| |
17.10.2014      14:55
A A

Taborski zlati maturantiUrban Remic, Saša Jelen, Jurij Strouhal (namesto Katje Strouhal) in župan Vilko Jazbinšek
Urban Remic, Saša Jelen, Jurij Strouhal (namesto Katje Strouhal) in župan Vilko Jazbinšek
Deli:

Konec minulega meseca je župan Občine Tabor Vilko Jazbinšek povabil v svojo pisarno zlate maturante iz Občine Tabor. To lovoriko so si prislužili Saša Jelen iz Srednje zdravstvene šole Celje,  Urban Remic iz ŠCC ― Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije ter Katja Strouhal iz I. gimnazije v Celju, ki je na sprejemu manjkala, udeležil pa se ga je njen brat Jurij.

Na srečanju je župan najprej vsem čestital za njihove dosežke, nato pa izrazil veliko veselje in zadovoljstvo, da ima tudi njihov kraj tako uspešne učence. Ob tem jim je zaželel tudi uspešno nadaljevanje študija in vse najlepše in najbolje v nadaljnjem življenju. Izročil pa jim je tudi  priložnostna  darila,  ki bodo lep spomin na tokratni dogodek.  

V sproščenem pogovoru so nato udeleženci predstavili svoje nadaljnje korake in želje. Manjkalo pa tudi ni koristnih in zanimivih  nasvetov in mnenj s strani župana in Simona Jana, ki je bil tudi organizator tokratnega  srečanja.

                                                                                                       Darko Naraglav

 

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.