Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo večinoma oblačno ali megleno, predvsem na jugu in vzhodu bo občasno rahlo snežilo. V višjih legah nad okoli 900 m in na Primorskem bo pretežno jasno. Pihala bo šibka do zmerna burja, ki se bo proti večeru krepila. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 0, na Primorskem do 8 stopinj C.
-12°C | -4°C
sreda, 25.01.2017
-10°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-10°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-9°C | 0°C
sobota, 28.01.2017
-12°C | 6°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
-12°C
-4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

POZIV STARŠEM ALI SKRBNIKOM OTROK


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
21.03.2014      13:26
A A

POZIV STARŠEM ALI SKRBNIKOM OTROKDRUŽINA
DRUŽINA
Deli:

Obveščamo vas, da je na podlagi Odloka o enkratnem denarnem prispevku za novorojence in prvošolce POŠ Tabor v Občini Tabor, ki ga je sprejel župan Občine Tabor 27. 3. 2006 in je bil objavljen v Uradnem listu, št. 43, dne 21. 6. 2006, potrebno najkasneje do 15. aprila 2014 (za tekoče leto) dostaviti pisno vlogo za dodelitev enkratnega denarnega prispevka.

 

Obrazec lahko upravičenec najde na spletni strani www.obcina-tabor.si, na portalu mojaobcina.si/tabor ali dvigne v sprejemni pisarni Občine Tabor v času uradnih ur ter ga izpolnjenega pošlje po pošti ali vloži v sprejemni pisarni.

Do denarnega prispevka so upravičeni tisti starši oz. skrbniki, katerih novorojenčki so se rodili po 1. aprilu preteklega leta (2013) do 15. aprila tekočega leta (2014) ter starši oz. skrbniki prvošolcev, ki bodo septembra 2014 vstopili v prvi razred.

 

Pisna vloga mora vsebovati naslednje podatke oz. dokumente:

 

- ZA NOVOROJENČKE: ime, priimek, naslov (stalnega in začasnega bivališča, če ta obstaja) staršev ali skrbnika in otroka, izpisek iz rojstne matične knjige novorojenca, potrdilo o stalnem prebivališču novorojenca in tistega od staršev ali skrbnikov, ki upravičeno uveljavlja pravico do denarne pomoči, fotokopija dokumenta s številko transakcijskega računa starša ali skrbnika upravičenca, odločba Centra za socialno delo, s katero skrbnik izkazuje skrbništvo;

 

- ZA PRVOŠOLČKE: ime, priimek, naslov (stalnega in začasnega bivališča, če ta obstaja) za starše ali skrbnika in otroka, potrdilo o vpisu prvošolca v POŠ Tabor, fotokopija dokumenta in številko transakcijskega računa starša ali skrbnika upravičenca, odločba Centra za socialno delo, s katero skrbnik izkazuje skrbništvo.

 

POMEMBNO! Pogoj za dodelitev enkratnega denarnega prispevka upravičencu za novorojenca je prijavljeno stalno prebivališče v Občini Tabor, za prvošolca pa vpis v POŠ Tabor!

 

Alenka Kreča Šmid
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Priloge:
PDF
Vloga za denarni prispevek
23292_denarni_prispevek-novorojenci_prvosolci_2.pdf (122,84 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.