Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo v vzhodni Sloveniji pretežno jasno, drugod pa zmerno do pretežno oblačno. Predvsem ponekod na severozahodu bo lahko občasno rahlo deževalo. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 12 stopinj C.
9°C | 21°C
sreda, 26.04.2017
7°C | 19°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 18°C
petek, 28.04.2017
8°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Zaključna prireditev Tudi mali Savinjčani ......


KULTURA

| |
16.04.2017      17:39
A A

Zaključna prireditev Tudi mali Savinjčani berejoDeli:

V sredo, 12. aprila 2017, je Občinska knjižnica Tabor, ki je enota Medobčinske splošne knjižnice Žalec, skupaj s Podružnično osnovno šolo Vransko - Tabor organizirala zaključno prireditev bralnega projekta Tudi mali Savinjčani berejo v Domu krajanov Tabor. Dvorana je bila polna nadobudnih, zvedavih in veselih otrok ter njihovih staršev in spremljevalcev. Otroci, letos je pridno sodelovalo kar 57 otrok iz Vrtca Tabor, starih od tri do šest let, so prišli po zaslužena priznanja. Po uvodnih pozdravih direktorice Medobčinske splošne knjižnice Žalec Jolande Železnik in ravnateljice Osnovne šole Vransko - Tabor Majde Pikl je sledil še nagovor župana Občine Tabor Antona Groblerja. V svojem nagovoru je še posebej poudaril pomen branja za nadaljnje življenje. Podružnična osnovna šola Vransko - Tabor je otrokom pripravila presenečenje, in sicer muzikal Kekec, ki so ga odigrali učenci Podružnične osnovne šole Vransko - Tabor. Za pridno branje, sodelovanje in ustvarjanje se je vsakemu otroku s priznanjem zahvalil taborski župan.

Karmen Kreže
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Tabor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.04.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.