Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
7°C | 18°C
torek, 25.10.2016
14°C | 19°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
2°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

SLIKARJI IN FOTOGRAFI


KULTURA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
14.08.2014      12:02
A A

SLIKARJI IN FOTOGRAFIDeli:

V nedeljo, 6. julija, smo se srečali slikarji in fotografi na gradu Sevnica preko Zveze likovnih društev Slovenije. Grad živi. V njem imajo prostore mladi umetniki ustvarjalci, občinski svetniki imajo seje in sestanke, okolica vzdrževana, prav tako grad, za katerega smo imeli organiziran ogled.  

Ta lep predel Slovenije nas je skupno obiskalo 38 udeležencev. Dobra polovica nas je bila iz Spodnje Savinjske doline. Vreme je bilo sončno in v zavetju senc grajskih platan smo lahko v miru ustvarjali preko celega dneva. Poskrbljeno je bilo za žejo in za kulturno predstavitev. Ob 17. uri smo zaključili, postavili na ogled še nedokončana dela, skupinska razstava pa bo na ogled na gradu 3. septembra.

 

Julija Juhart

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.