Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 28.05.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 12, ob morju okoli 14 stopinj C.
10°C | 26°C
ponedeljek, 29.05.2017
12°C | 28°C
torek, 30.05.2017
14°C | 30°C
sreda, 31.05.2017
16°C | 29°C
četrtek, 01.06.2017
15°C | 27°C
Opozorila
Sobota, 27.5.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
26°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

UTRINKI S KROMPIRJEVIH POČITNIC


OSNOVNA ŠOLA

| |
06.12.2012      8:20
A A

UTRINKI S KROMPIRJEVIH POČITNICDeli:

Bil sem na počitnicah pri babici in dedku v Voličini. Z menoj je bil brat Danny. Skupaj smo naredili snežaka. Dedek in babica imata dve mali muci. Veliko sva se igrala z muckom Mačom in mucko Pikico. Mucka imam zelo rad.

(Tine Pečar, 2.b)

 

Prejšnji teden smo imeli počitnice. Vsi smo bili doma, zato je bilo super. Delali smo snežaka, se kepali in sankali. Malo sem tudi računala in brala. Z bratcem sem še barvala pobarvanke ter gledala risanke. Počitnice so hitro minile. Veselim se že božičnih počitnic. Upam, da bo tudi takrat sneg.

(Vanessa Repič, 2.b)

 

V soboto sem praznovala rojstni dan s prijatelji. Jedli smo torto in se igrali. Bilo je zabavno. V petek smo se šli kopat v Ljubljano v Atlantis. Z menoj so bili ata, mama in bratec Anej. Drugi dan sem šla k dedku in babici. Tam smo se igrali različne igre. Bilo je lepo. Počitnice so hitro minile.

(Nika Ilešič, 2.b)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.