Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

jasno
Popoldne bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 1, na Primorskem do 6 stopinj C.
-9°C | -2°C
četrtek, 19.01.2017
-9°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-12°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 13h
Do četrtka zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela v četrtek čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko dosegala hitrost okoli 100 km/h.
-9°C
-2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Sprejem ambasadorja zelenega povezovanja


OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, PROSTOVOLJSTVO, OBVESTILA

| |
22.07.2013      9:45
A A

Sprejem ambasadorja zelenega povezovanja


Ultramaratonski kolesar Radovan Skubic Hilarij bo v teh dneh prikolesaril tudi v Občino Sv. Andraž v Slov. goricah. Hilarij si je zadal cilj prekolesariti vse slovenske občine.


Deli:

Svoj edinstveni podvig; prekolesariti vse slovenske občine, je pričel že lanskega septembra, vendar se je med kolesarjenjem poškodoval. Po uspešnem okrevanju se je odločil kolesarski podvig dokončati letošnje poletje. Ostalo mu je še 155 občin in za približno 2.200 kilometrov kolesarjenja po Sloveniji.

Hilarij je prepričan, da je ohranjanje naravnega okolja ključ za boljšo kakovost življenja na vseh ravneh, zato že skoraj 30 let izvaja odmevne "zelene" projekte. Zavzema se za promocijo kolesarjenja kot eno najbolj trajnostnih oblik rekreacije. Na svoji poti po Sloveniji bo promoviral tudi kolesarske poti Srca Slovenije za družine in bolj zahtevne cestne in gorske kolesarje, saj se zavzema za promocijo kolesarjenja kot eno najbolj trajnostnih oblik mobilnosti in rekreacije.

V Občino Sv. Andraž v Slov. goricah bo s svojo ekipo prikolesaril v torek 30. julija okrog 15. 50 ure in s seboj pripeljal zeleno sporočilo v obliki lipovega lista. Skupaj ga bomo pozdravili pred občinsko upravo (Vitomarci 71).

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!