Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

pretežno oblačno
Danes bo na severovzhodu večinoma sončno. Drugod bo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
9°C | 20°C
torek, 25.10.2016
14°C | 22°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 14°C
petek, 28.10.2016
2°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Srečanje ljudskih pevcev in godcev v ......


KULTURA, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
25.11.2014      19:22
A A

Srečanje ljudskih pevcev in godcev v Vitomarcih


V petek zvečer 21. 11. 2014 ob 18. uri so Ljudske pevke društva gospodinj Vitomarci v večnamenski dvorani samostojno pripravile že 5. Srečanje ljudskih pevcev in godcev z naslovom "Pesem na vasi".


Pevke društva gospodinj Vitomarci
Pevke društva gospodinj Vitomarci
Deli:

Kot prve so se na odru predstavile organizatorke in za uvod zapele dve pesmi Pozdravljeni pevci in Odpiraj dekle kamrico.

Zatem je sledil nastop še preostalih skupin: Ljudski pevci iz Jablovca pri Podlehniku, Pevke ljudskih pesmi Žitni klas Benedikt, Veseli Trnovčani D.U. Trnovska vas, Pevke "Ptujske upokojenke" DPD Svoboda Ptuj, Ljudski pevci iz Tepanja, Ljudske pevke "Lukarice" TED Lukari Dornava, Ljudske pevke PUŠELJC, Pevke ljudskih pesmi D.U. Lenart, Hišni ansambel D.U. Markovci, Ljudski pevci D.U. Polenšak s frajtonarjem, Ljudski pevci Trta Zavrč KUD Maksa Furjana Zavrč, Pevci D.U. Cerkvenjak, Ljudski godci D.U. Velika Nedelja, Pevke ljudskih pesmi Urbančanke, Ljudske pevke KUD dr. Anton Slodnjak Juršinci, Pevke ljudskih pesmi KD Osluševci, Ljudski pevci KD Vrelec Benedikt in Pevci ljudskih pesmi KD Obrež. Vsaka nastopajoča pevska skupina je za svoj nastop prejela rožico in pisno zahvalo. Za zaključek programa in prijetnega večera, ki ga je povezoval Kristjan Majer, so vsi zbrani v dvorani družno zapeli pesem Zlati časi.

S tem koncertom so pevke društva gospodinj obeležile svojo peto obletnico delovanja in druženja.

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!