Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-9°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-12°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 16h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-9°C
-2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Javni razpis za kmetijstvo 2012


OBVESTILA, KMETIJSTVO

| |
12.11.2012      12:55
A A

Javni razpis za kmetijstvo 2012Deli:
Občina Sveti Andraž v Slovenskih goricah je na spletni strani občine www.sv-andraz.si objavila javni razpis o dodeljevanju proračunskih sredstev za ohranjanje in razvoj kmetijstva in podeželja v občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah v letu 2012. Proračunska sredstva so omejena na višini 2.000,00 evrov, zato je višina sredstev, ki jih bo pridobil posamezni upravičenec odvisna od skupne višine zahtevkov prosilcev, ki bodo izpolnjevali pogoje razpisa. Upravičenci do pomoči so pravne in fizične osebe, ki se ukvarjajo s kmetijsko dejavnostjo in stalno prebivajo v občini Sv. Andraž v Slov. goricah, so vpisani v register kmetijskih gospodarstev (imajo MID številko), člani kmetijskega gospodinjstva, ki imajo stalno prebivališče v občini Sv. Andraž v Slov. goricah, organizacije, registrirane za izvajanje aktivnosti znotraj tehnične pomoči na področju kmetijstva na območju občine ali regije in registrirana stanovska in interesna združenja in zveze, ki delujejo na področju kmetijstva, gozdarstva in prehrane na območju občine ali regije. Pomoč se lahko dodeli za naložbe v kmetijska gospodarstva za primarno proizvodnjo, kot so: posodabljanje kmetijskih gospodarstev, urejanje pašnikov, urejanje kmetijskih zemljišč, pomoč za plačilo zavarovalnih premij (sofinanciranje stroškov zavarovalnih premij za kritje izgub pri živalih, ki jih povzročijo bolezni) in zagotavljanje tehnične podpore v kmetijskem sektorju. Vloge, ki jih dobite na občinski upravi ali na spletni strani občine www.sv-andraz.si, je treba oddati najkasneje do 7. 12. 2012 v zaprti kuverti. Vse dodatne informacije dobijo zainteresirani na občinski upravi pri Alenki Vršič ali po telefonu – 051 376 765.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!