Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
13°C | 22°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 17°C
petek, 28.04.2017
7°C | 10°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Javni razpis za kmetijstvo 2012


OBVESTILA, KMETIJSTVO

| |
12.11.2012      12:55
A A

Javni razpis za kmetijstvo 2012Deli:
Občina Sveti Andraž v Slovenskih goricah je na spletni strani občine www.sv-andraz.si objavila javni razpis o dodeljevanju proračunskih sredstev za ohranjanje in razvoj kmetijstva in podeželja v občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah v letu 2012. Proračunska sredstva so omejena na višini 2.000,00 evrov, zato je višina sredstev, ki jih bo pridobil posamezni upravičenec odvisna od skupne višine zahtevkov prosilcev, ki bodo izpolnjevali pogoje razpisa. Upravičenci do pomoči so pravne in fizične osebe, ki se ukvarjajo s kmetijsko dejavnostjo in stalno prebivajo v občini Sv. Andraž v Slov. goricah, so vpisani v register kmetijskih gospodarstev (imajo MID številko), člani kmetijskega gospodinjstva, ki imajo stalno prebivališče v občini Sv. Andraž v Slov. goricah, organizacije, registrirane za izvajanje aktivnosti znotraj tehnične pomoči na področju kmetijstva na območju občine ali regije in registrirana stanovska in interesna združenja in zveze, ki delujejo na področju kmetijstva, gozdarstva in prehrane na območju občine ali regije. Pomoč se lahko dodeli za naložbe v kmetijska gospodarstva za primarno proizvodnjo, kot so: posodabljanje kmetijskih gospodarstev, urejanje pašnikov, urejanje kmetijskih zemljišč, pomoč za plačilo zavarovalnih premij (sofinanciranje stroškov zavarovalnih premij za kritje izgub pri živalih, ki jih povzročijo bolezni) in zagotavljanje tehnične podpore v kmetijskem sektorju. Vloge, ki jih dobite na občinski upravi ali na spletni strani občine www.sv-andraz.si, je treba oddati najkasneje do 7. 12. 2012 v zaprti kuverti. Vse dodatne informacije dobijo zainteresirani na občinski upravi pri Alenki Vršič ali po telefonu – 051 376 765.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.