Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo precej jasno, nekaj več oblačnosti bo predvsem v severovzhodnih krajih. Po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 5, ob morju okoli 8 stopinj.
5°C | 16°C
nedelja, 30.10.2016
6°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 12°C
torek, 01.11.2016
2°C | 11°C
sreda, 02.11.2016
2°C | 17°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

V STARŠAH PLEŠEJO


SOSED SOSEDU

| |
06.03.2013      17:07
A A

V STARŠAH PLEŠEJODeli:
Ples, plesna glasba in sproščeno druženje so našli svoj prostor tudi v Staršah. Tako že nekaj let potekajo plesne vaje v domačem kraju, kjer se v ritmu veselo zavrti kar nekaj plesnih parov. Že četrto leto ne mine teden brez valčka, foxtrota in polke, pa rumbe, sambe, swinga in še marsikaterega drugega plesnega ritma. To je čas, ko možje povabijo svoje žene na ples in ko se prijatelji snidejo. Ples je ena izmed temeljnih in čudovitih veščin, ki nas spremlja ob marsikaterem pomembnem dogodku, je pa tudi enkraten način rekreacije in sprostitve. Enkrat tedensko nas pot pripelje do župnišča, ki je prijazno ponudilo svoj prostor za plesne vaje. Že od začetka jih vodi plesna učiteljica Tanja Verglez, drugače tudi plesna pedagoginja z licenco in širokim plesnim znanjem. Plesna vrata so odprta tudi za vas – si upate vstopiti? Prijazno vabljeni.Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!