Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
15°C | 22°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
2°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Usposabljanje gasilcev za gašenje notranjih ......


GASILCI IN ZAŠČITA, DRUŠTVA

| |
15.05.2012      8:38
A A

Usposabljanje gasilcev za gašenje notranjih požarovDeli:

V Izobraževalnem centru za zaščito in reševanje na Igu pri Ljubljani so se 4 gasilci iz PGD Starše udeležili usposabljanja gasilcev za gašenje notranjih požarov, imenovanega tudi hotfire ali vroči trening modul A. Sam tečaj spada med zahtevnejše tečaje, kateri se izvajajo pod okriljem centra za zaščito in reševanje, saj so tečajniki bili večino časa izpostavljeni zelo visokim temperaturam ter gibanjem v omejenem prostoru. Dodana vrednost tečaja je prav njegovo zelo realistično izvajanje, katero se praktično ne razlikuje od razmer pri pravem požaru v notranjih prostorih. Več o tečaju si lahko preberete tudi na internetu, saj je bil o samem tečaju objavljen članek v časopisu Delo dne 10. maja pod naslovom -  V boju z ognjem je voda čudežna, para pa pogubna.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!