Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Danes bo oblačno in čez dan deževno. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
7°C | 13°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
6°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 8h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Usposabljanje gasilcev za gašenje notranjih ......


GASILCI IN ZAŠČITA, DRUŠTVA

| |
15.05.2012      8:38
A A

Usposabljanje gasilcev za gašenje notranjih požarovDeli:

V Izobraževalnem centru za zaščito in reševanje na Igu pri Ljubljani so se 4 gasilci iz PGD Starše udeležili usposabljanja gasilcev za gašenje notranjih požarov, imenovanega tudi hotfire ali vroči trening modul A. Sam tečaj spada med zahtevnejše tečaje, kateri se izvajajo pod okriljem centra za zaščito in reševanje, saj so tečajniki bili večino časa izpostavljeni zelo visokim temperaturam ter gibanjem v omejenem prostoru. Dodana vrednost tečaja je prav njegovo zelo realistično izvajanje, katero se praktično ne razlikuje od razmer pri pravem požaru v notranjih prostorih. Več o tečaju si lahko preberete tudi na internetu, saj je bil o samem tečaju objavljen članek v časopisu Delo dne 10. maja pod naslovom -  V boju z ognjem je voda čudežna, para pa pogubna.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!