Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 26.05.2015

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Dež na obali bo zjutraj ponehal, v severovzhodnih krajih pa bo občasno še rahlo deževalo. Sredi dneva in popoldne se bodo v večjem delu Slovenije pojavljale krajevne plohe, za zahodu lahko tudi kakšna nevihta. Ponekod se bo dež zavlekel v večer. Predvsem v Prekmurju bo pihal zmeren veter severnih smeri.
11°C | 22°C
sreda, 27.05.2015
11°C | 18°C
četrtek, 28.05.2015
8°C | 19°C
petek, 29.05.2015
8°C | 24°C
sobota, 30.05.2015
12°C | 25°C
Opozorila
Torek, 26. maj 2015, ob 6. uri
Dodatnega opozorila ni.
11°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

DRŽAVNO TEKMOVANJE V VELENJU


SOSED SOSEDU

| |
28.05.2012      21:23
A A

DRŽAVNO TEKMOVANJE V VELENJUDeli:

V soboto, 26.5.2012, je v Velenju potekalo državno tekmovanje za člane, članice, veterane in vetranke.

Tekmovalci in navijači iz Zlatoličja smo se pred gasilskih domom zbrali že v zgodnjih jutranjih urah ter se na družabno srečanje podali z avtobusom, saj smo na na tekmovanju sodelovali s 3 ekipami, in sicer članicami A, članicami B in veterani. Polni energije in dobre volje smo prispeli v Velenje, kjer so prve nastopile članice B, nato so se na progo podale članice A in kot zadnji iz našega društva so nastopili veterani. Po uspešnih nastopih naših ekip je sledila malica, ples, druženje in sprehajanje ob jezeru. V popoldanskih urah pa je napočil težko pričakovan trenutek, ko so razglasili rezultate. Uvrstitve naših desetin so bile sledeče: članice A 8. mesto, članice B 21. mesto ter veterani 31. mesto. Sledil je le še povratek domov, ki smo ga zaključili z zabavnim druženjem ob večerji.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občine Starše
Številka: 62
Izšla: 29.06.2012
Poglej Pdf
Zadnji video posnetki Preglej vse

Bodite prvi pri oddaji mnenja.