Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Popoldne bo delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo, megla in nizka oblačnost po nižinah se bosta razkrojili. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 12, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
3°C | 14°C
nedelja, 23.10.2016
2°C | 16°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 20°C
torek, 25.10.2016
13°C | 23°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prvošolčki so eko


OSNOVNA ŠOLA

| |
25.03.2013      10:47
A A

Prvošolčki so ekoDeli:

V OŠ Starše se učenci že tretje leto zapored vključili v akcijo HSE Modri Jan – Ekoprojekt. Tako spoznavajo pomen različnih vrst energije, pomen skrbi za okolje in se tudi zabavajo. 25. marca se je projekt zaključil. Vsi sodelujoči smo poslali poročila in naše naloge so objavljene na spletni strani http://www.modri-jan.si/, kjer si jih lahko ogledate.

V okviru te akcije so učenci 1. razreda spoznavali svoje občutke in jih delili z drugimi, izdelali so si sončne značke, peli sončne pesmi in risali sončni dnevnik. Izdelali so eko papir in naredili eko razglednice iz odpadenga materiala. V marcu so spoznavali pomen vode za človeka in naravo. Pripravili so razstavo piktogramov na temo Rad imam vodo. Postavili so jo v izložbo kmetijske trgovine v Staršah, kjer si jo lahko ogledate.  

(zapisala: Jana Dobnik)

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!